1. ?.
  cahildirler. bilmiyorlar, öğrenecekler. belki de öğrendiler. ülkedeki iktidarı halk oluşturdu... halkı iktidar oluşturmadı...
  5 -12 ... kutt
 2. ?.
  kazandıkları sevaplardan da muhalefeti sorumlu tutacak olan kişilerdir. *
  4 -5 ... portnoi
 3. ?.
  (bkz: her firsatta hukumete saldirmak)
  (bkz: hukumete yuklenme modasi)

  cahil ve akillari sira siyaset yaptiklarini sanan kisilerdir. kendi hallerine birakmak lazim.
  1 -4 ... sobaninyanindayatanevkedisi
 4. 1.
  büyük ihtimalle bu sene 15 fizik öğretmenine karşın 1300 din kültürü öğretmeni atanmasını da iktidardan sorumlu tutacaklardır. bu tip insanlar bağnaz, sığ fikirli ve gelişime karşı olurlar genellikle. terbiyesizlerdir.
  5 -4 ... i see mal people
 5. 2.
  yaşadıkları ülkede tiyatrolar can çekişip bir bir kapanırken hükümetin tiyatrolara destek olmak bir yana onları daha da uçurumun kenarına sürüklediklediklerine şahit olup bu kadar camii yaptıracak gücü olan hükümetin varsa neden hükümet kültür sanat için de bir şeyler yapamıyor diye sorgulayan haklı insandır.
  5 -4 ... clecle
 6. 3.
  ayrıca sayıyla kendine gelmek adlı yazısında durumu tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren can dündar'ın da dahil olduğu gruptur.
  3 -1 ... clecle
 7. 4.
  karnının ağrıdığını ve sıçamadığını bunun nedeninin iktidar olduğunu düşünen ve aslında yediği bişeyin bağısaklarının doğru calışmasına engel olduğunu düşünemeyen ayrıca camilerin %90 nının müslüman hayırseverlece yapıldığını iktidarın bununla bir ilgisinin olmaması ve imamları sadece halkın isteği doğrultusunda devletin atadığını bilmeyen yada bilmek istemeyen insan kitlesi.
  2 -4 ... engel
 8. 5.
  Camilerin hükumetlerin yada diyanet işleri başkanlığının ayırdığı ödeneklerle yapıldğını zanneden cahil kişi söylemi. Bırak camiye gitmeyi , alnının secde gördüğünden şüpheli kişilerin sırf muhalefet uğruna hükumete attığı çamurlardan yalnızca biri. Bilmiyorsunuz bari araştırıp öğrenin. Cehaletinizi afişe etmenin anlamı yok. Oku , anla , ağla. *
  (#3821492)
  Edit: eksile canım eksile. her eksi camiye bir tuğla. hükumetlerde camileri böyle yapıyo işte.
  1 -3 ... lebejola
 9. 6.
  camiler genellikle yapılması düşünülen cami için kurulan cami yaptırma derneği tarafından yaptırıldığı için haksız bir düşüncedir. belediyelerin ya da devletin desteği olabilir ama yanlış alan bir belediyenin cami yaptırmak için dernek kuran cemaate destek vermesi değil örneğin tiyatro yapmak isteyen bir gruba destek vermemesidir.
  2 ... mustafa tr
 10. 7.
  ülkedeki camilerden rahatsiz olan götlerdir.
  2 -1 ... hayret bu sefer ucurulmadim