bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    örümcekli, bağnaz zihniyettir.
    1 -4 ... piskolata erkegi
  2. 2.
    başbakan olmak kolay mı, elbette sorumlu tutulacak. yetinmeyip cumhurbaşkanı olmaya can atarken üstelik. vatandaş oy verirken 'bizden sorumlu olman icin seni görevlendiriyoruz' demiyorlar mı?

http://www.odatv.com/n.ph...e-gomuluyorlar-1505141200

bunlar da öyle düşünmüşlerdi, mezarları dahi olmayacak.
    1 -3 ... netenyahu neten
  3. 3.
    gezideki müdahaleler için emri ben verdim ve 2 hafta önce chpnin soma için verdiği önergeyi akpnin reddetmesi olaylar dizesini görmeyenleri görmemizi sağlayan vasat beyanat. sorumlusu kim olacağıdı ya jamaika cumhurbaşkanı mı?
    3 ... hasanight
  4. 4.
    zihniyette sıkıntı yoktur adam yaptığı her harekette densizliğini pişkinliğini kullanarak okları üzerine çekmeyi başarıyordur. örneğin somadaki faciya olayın sıcağı sıcağına yaptığı saçma sapan örneklemeyle herkesin asabını bozmuştur. bunlar adamı dinden de soğutur zira şahsım adına şunu söyleyebilirim ki bu adamın inandığı allah'a inanmıyorum ben.
    3 -1 ... kernelpanic
  5. 5.
    kim sorumlu tutulacak yöneten o özelleştiren o yandaşa verip soruşturulmasını engelleyen o.
    2 ... ecemcix
  6. 6.
    vallahi hükümet yalakalığı değil bu söylediklerim ama en saçma durum bu, enerji bakanı var, sendikası var en önemlisi özel bir şirkete ait olan maden başbakan neden hönkürüyorsun, sorumlular bulunur ceza almaz o zaman hönkür, yardımlar yapılmaz o zaman hönkür, mağdular daha çok mağdur edilir o zaman hönkür, sabotaj mı cinayet mi kaza mı daha belli olmadan t.c başbakanına saldıramazsın.
    -1 ... peki bebisim
  7. 7.
    antitezi ülkede hiçbir şeyi başbakandan sorumlu tutmayan zihniyete göre bunu fakirliğinden doğan öfkesinden yapmasıdır.

agacım kiminiz makarna aldı, kiminiz bilmem ne sitesinde residence aldı, kimisine de kocası marsı aldı...

mecburen babayı alanlara da şikayet etmek kaldı.

edecekler tabi... bundan önce nasıl ki bi kesim ota boka bizi eziyolar bizi eziyolar diye ağladıysa, bugün de aynısı olacak.

gelgelelim karşıt görüşlerin/cephelerin bu durumu kimseyi kar beyaz yapmaz.

hele ki egemenleri ve yalakalarını!

o bakımdan şu tertemizdir dendiğinde o temiz mi bakılmaksızın, temiz diye şak şak yapanlar leş gibi aslında.
    1 ... the godfather
  8. 8.
    özelleştirmeyi 2012de kendi imzasına bağlayan onuda yandaşına veren başbakandır ondan kendi imzasına bakıyor soruşturmalar kendi partisiyle engelleniyor çünkü adam yandaş işçilerinin kartlarını alıp senin mitingine destek diye gönderiyor. şirket işçilerini orada bulunan halkı oy vermezlerse işsiz kalmakla korkutuyor acaba neden başbakan sorumlu o olmayacak kim olacak. enerji bakanıda kendi bakanı şirkette kendi yandaşı bide üstüne gitsn acılı insanları tartaklasınlar.
    2 ... ecemcix
  9. 9.
    daha ziyade başbakana oy verenler sorumlu tutulmalıdır.. çünkü başbakanın ne olduğu başından belliydi.
    3 ... arbutus unedo
  10. 10.
    at gözlüğü takan zihniyahahaha... bir yerde -sanırım burda- böyle bi video izlemiştim. ak partili bi kadın oy toplamak için gittiği mahalleliye bunu söylüyordu buna cidden gülmüştüm işte.

neyse kendine ait bir tarzı olan zihniyettir.

edit: yazım yanlışı
    -1 ... jennifer