bugün

ülke kavimler göçünü yaşıyor 10 yıldır. la kardeşim dünyanın merkezi türkiye mi? niye başladı birden bu göç akını? din kardeşi isteyen arabistan a gitsin soydaş isteyen orta asya ya kuzey ırak a gitsin yeter amk yeter da .

türkiye küçük bir ülke bu kadar nüfusa bakamaz. ev yetmez iş yetmez aş yetmezzzzzz.
ben en çok artan koko sayısından tedirginim.. en saldırganı onlar çünkü...

türkiye'deki başka hiç bir grup yedi ilkokul öğretmenini ellerinde tebeşirle sınıftan çıkarıp duvara dayayıp kurşuna dizecek derecede hunhar değil...

türkiye'deki başka hiç bir grup ağır silahlarla korunan karakollarımızı basıp onlarca askerimizi şehit edecek kadar saldırgan değil...
bize çok uyumlu olup kadınları da güzel olduğu için sorun teşkil etmeyen kişilerdir. sorun teşkil edenlerse belli...
Olmayan, Hayali olay. Keşke olsa ama. Suriyelilere de afganlara da pakilere de kürtlere de bin kere tercih edilirler.
Türkiye tüm türklerin ülkesidir bana göre.
Özbeklerin çoğu kadındır. Hasta bakım işinde çalışıyorlar genelde.
görsel
selçuklu ordusu saflarında şehit düşen kırgız savaşçıları ...
onlar sayesinde anadoluda oturabiliyoruz ...
Türk dünyası birleşecek hayali kuranlarin istediği oldu.

Al sana Orta Asya'nın at hırsızı tipli manyakları. Çok istediğin oldu işte. Tepe tepe kullan mk.
--spoiler--
özbeklerin çoğu kadındır. hasta bakım işinde çalışıyorlar genelde.
--spoiler--

afganların çoğu da erkektir. çöpten hurda toplama gibi pis ve ağır işlerde çalıştırılıyorlar genelde.

ama bu kadar faydalı işgücü olan afganlardan çoook çok rahatsızlık duyanlar var niye mi?

niye olacak afganlar dini değerlerine bağlı, müslüman, inançlı insanlar.

kafirler bundan rahatsız. evet.
türkiye tüm türklerin ülkesidir .
kaçak gelenlerin afgandan hiçbir farkı yoktur.
Soydaşlarımıza kapılar sonuna kadar açıktır. Umarım suriye'li mülteciler gittikçe bu sayı artar.
ülke arapla afganla dolacağına türkmenle, azeriyle, özbekle dolsun.
Doldurmayın aq.

Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz.

Sanayi toplumu değilsiniz aç kalınır.
ülke Arap, Afgan, Pakistanlılarla dolacağı yerde bunlarla dolsun daha iyidir.
Kendini milliyetçi hisseden birisi olarak şunu söylemeliyim ki türkiye türklüğü etnik unsurlar üzerine değil türkiye cumhuriyetine aidiyet üzerine kurulu olmalı. Bu ülkede doğup büyümemiş ya da hakkıyla vatandaşlık almamış herkesin geri gönderilmesi gerekiyor.
lan amk bugün avcılar beylikdüzü esenyurt büyükçekmece gibi yerler 1.derece deprem bölgesi. avcılar gibi kıçı kırık 40 yıllık dairelerin kirası 8 bin tl olmuş. yerli halkın yarısı asgarî ücretle çalışıyor. bu kiralari nasıl ödesinler?

bırakın bu çakma milliyetçiliği amk.tatar kırgız kazak özbek türkmen suriyeli afrikalı afgan paki yemenli iranlı ıraklı arap demenden siktir edip göndermek lazım.

yoksa hiçbirinizin türkiye de bir geleceği olmayacak.
Kimse gelmesin. Yeter. Herkes tanıdığını getiriyor. Gitgide çoğalıyor hepsi. Yeter bu kadar göçmen. Hatta hepsinin gitmesi lazım.
ayni ozbek, kazak, kirgizlar moskovayi da doldurmus durumda. Metroya biniyorsun, 10 kisiden en az 5-6 si cekik gozlu.
Hem rusyayi, hem turkiyeyi nasil istila ediyor bunlar amk? Bunlarin toplam nufusu ne ki?
Kimse pür-i pak değil.

Özbek kalsın, kazak kalsın, Kırgız kalsın. Yok arkadaş hepsi gitsin!

Türkiye'deki Türkler olarak baş başa kalalım artık.
soydaş diyorsunuz da bence bunlar da tehlikeli, yoğunlaştıkları bölgelerde camileri okulları falan tekellerine almak istiyorlar. bizzat şahit oldum.
türkiye cumhuriyetinde vatandaşlık almasalar da yasal olarak ülke içinde oturabilirler ve ülke içinde çalışabilirler.

klasik bir türkiye türkünden farkları yoktur hem devletin gözünde hem de benim gözümde.

çünkü burası bir türk devletidir, abd gibi değil.

afganlar gibi kadınlara düşkün değillerdir.

veya suriyeliler gibi vatansız da değillerdir.

artsın, artabilir, pek büyük bir öneme sahip değil.

zaten onlar ülkeye kaçak girmiyorlar.

ama kaçaklar ve sığınmacıların gitme vakitleri geldi çattı.
yani suriyeliler ve afganların.

türkler türkiye cumhuriyeti devletinde kaçaklardan ve sığınmacılardan üstün olmalıdır. hem hukuki olarak, hem de politik olarak.

vatandaşlık alanlar da eğer usulüne göre almadılarsa geri yollanmalılar ülkelerine.
Yillardir moskovada hepsiyle yasiyoruz.
kirgizlar utangac, icine kapali bir insanlar. Cok mazlum tipler.
ama ozbekler, ozelliklede kazaklar tam bela.
Ne kural taniyorlar, ne saygi denen birsey var.
Medeniyete ayak uyduracaklarina, medeniyetin icine siciyorlar.
Tek baslarinayken tirsaklar ama 3-5 tanesi bir araya gelsin, aninda mafyaya ceviriyorlar isi.
Yani ozellikle kazaklara hic ayni sozdaniz diye sempatik bakmayin, pisman olursunuz.
Rahatsız edicidir.

Bu Özbek, Türkmen, Kırgızların Anadolu kültürü ile alakası yoktur.

Bunlar Rus kültürünü yaşar. Çok sahtekar olurlar.
Eski Sovyet coğrafyasında ikinci sınıftırlar.

TC vatandaşlarının işini çalan, iş imkanlarını kısıtlayan kim varsa ülkeden kovulmalıdır.
diğerleriyle pek kaynaşmadım ama özbekler iyi insanlar. zaten ırkından dolayı kotü olan yok ön yargılı olmayın.
Bunlar türk bunları alalım diyenler isteğiniz yerine getirildi. Daha ne istiyorsunuz. Hepsi bizim kardeşimiz.
insan gibi olamayan hiç kimse gelmesin nüfusları da artmasın. Zeytinburnu'nda doğu Türkistanlılar ve tatarlar ile birlikte uzun yıllardır yaşıyoruz. Hepsi iğrenç kokuyorlar. Giyimleri bi acayip aşırı dinciler. insan görünce kaçıyorlar. Kapılarını kapatmıyorlar. Kapısız yerden gelmişler. Bütün apartman bunların iğrenç kokusu ile leş gibi kokuyor. kokuyu şöyle tarif edebilirim; sanki salonda toplanıp yere çöküyorlar, tüm aile bireyleri sırayla birbirinin üzerine işiyor gibi. Normal bir koku değil bunlar normal insanlar değil. Türkiye'de insan gibi olmayan hiç kimse yaşamasın.
türkiye ye akbaba misali her ırktan her ülkeden 20 milyon insan dolup kendi payını alıyor. dolar 2 tl iken niye yoktu bu göç?çünkü doların türkiye de bir kıymeti yoktu tl değerliydi.

önce tl yi bitirdiler türklerin alım gücü vergiler zamlar enflasyon ve demografik yap ile iyice yok edildi. ülkeye 20 milyon sığınmacı yabancı dolup turkiye vatandaşları kirada oturama hale gelecekse bu ülkeyi dedelerimiz niye kurardı o zaman ?
en azından onlar da türk olduğu için ülkenin adı türkiye olarak kalır, onlar itiraz etmez.
Olabilir kendi tercihleri.
Onlar kendine türk mü diyormuşlar?!!!

Onların hiçbirisi kendine türk demiyor.

Yanyana üç ülke hepsi birbirinden nefret ediyor. Özbekler Türkmenler Kırgızlar önce kendi ülkelerinde birbirlerini kabul etsinler sonra Türkiye onları kabul eder.

Özbekistan'da yaşayan tatarlar Özbeklere inat Rus okullarına gidip evlerinde Rusça konuşuyorlar.

Anadolu kültürü ile bunların hiçbir alakası yok. Bizim bunlarla tarihi ve etnik olarak alakamız yok. Bin senedir ayrıyız.

Dediğim gibi bunlar kendine zaten türk demiyorlar.
Türk olmayanları ve arap milliyetçilerini rahatsız eden bir artıştır.
Gözü çekik olanın , götü delik olurmuş.

Uzak Doğu ülkeleri dünya'da en yüksek tasarruflarına sahip hem de o fakirlik içinde.

Bunlar karnı acıkıpda masraf olmasın diye sıçmaya bile gitmez.

iki tane sakallı Türkmen veya Özbek genç istanbul da otobüse orta kapıdan bindi. Şöför akbil basın dedi bunlar siklemedi. Şoför sesini çıkarmadı.

Aynı durumu başka şehirde de yaşadım. Münübğsçğye abi paramız yok bizi götürür müsün diye ağladılar. Şöför siktir etti. Hepsi beleşçi hepsi Türkiye'nin sırtına yük.

Bir elektrikçi tanıdığımın yanında çalışan iki Türkmen , adamın adına kart basıp kendi telefonlarını yazmışlar. Adamın adıyla müşterilerini çalmışlar.

Ayrıca fatih te parayla askerlik yapan bir sürü Özbek karı var.
dur hepsini sayma, türküler az kaldı direkt bunu söyle.
Gözü çekik olanın , götü delik olurmuş.

türk düşmanlığı yapmak için her fırsatı kullanan
hesaplar var ... fetöcü , pkklı , sorosçu ...
veya tek başına trollük yapan gayritürkler ...
ermeni , rum , kürt , arap vs ....

burası önemli . yıllardır gördüğüm , birisi türkistanlılardan
hoşlanmıyorsa " bunlar türk değil " diye devamlı saçmalıyorsa
türk değildir . ve örtülü türk düşmanlığı yapmaktadır ...
10-12. Yy arasında Anadolu’yu türk yurdu yaptık falan diyoruz ya, acaba 50 sene sonra suriyeliler de aynı şeyi diyecekler mi, çok merak ediyorum…

Resmen romen diyojen’in ahı tuttu, iyi mi…
Mongolluğu reddetiğim için türk olmuyormuşum.

Türküm Giresunluyum ailem Türkçe konuşur.
Hadi beni beğenmiyorsun Anadolu'nun yüzde kaçı çekik gözlü. Onlarda türk değil demekki.

Şimdi biz Türk değiliz ama kendilerine türk bile demeyen Özbekler, Kırgızlar ve Türkmenistan vatandaşları türk? Öyle mi?

Ben kendimi ve ailemi türk olarak biliyordum ama çekik gözlülere benden değil dedim diye türk olamıyorum vah vah vah.

ister beğenin ister beğenmeyin Burası Anadolu buranın insanları çekik gözlü olmaz.

Şimdi Türkiye'deki insanlar kendilerine benzemeyen çekik Gözlüleri atası kabul etmedikçe türk olamıyorlarmış.

O zaman şu Türklüğün tanımını bir defa daha yapalım. Kim kime göre neye göre Türk olabiliyormuş.

Fetöcülük mü? Ülkeye Özbekleri, Türkmenleri, Kırgızları toplayan fetönün uluslararası okulları ve ajanlarıydı.
Ülkedeki bu göçmenlerin hepsinin fetö ile bağlantısı var araştırılsa.

PKK'lı asla olamam Türküm ve Kürtlerin kültüründen hiç hoşlanmıyorum.

Demekki sorosçuyum ben * çünkü Rusları ve Mongol melezleri hakkında çok konuştum. Onlar hakkında konuşmak bir tabu mudur?

Tamam kendine türk bile demeyen adamlar türk ama biz değiliz.

Hani ne mutlu Türküm diyene?

Azeriler hakkında ne düşünüyor bu Ergenekoncular acaba? Çünkü onlarda çekik gözlü değil!
görsel

görsel
akrabam akseki cevizli köyünden
şehit hasan rıza paşa . işkodra komutanı .
1913 yılında şehit oldu . sanki altaylardan dün gelmiş gibi .

anadolu türklerinin aslı çoğunlukla türkmen kalanı da kıpçak
tatar gruplarıdır . bunlar da türkistandan gelmiştir . hem türküm
diyeceksin hem de türkistanla ilgim yok diyeceksin .
ya trollsün , ya da ortaokul öğrencisi ...
Al o zaman gerçek Türklerin ordusu burası demekki.
Hepsi çekik gözlü. Hepsi "tertemiz" türk. ( Sana göre)
görsel

Bunları dedeleri çar ordusunda da Osmanlıya karşı savaşmıştı. Karadeniz işgalinde, Kars işgalinde ne kadar Türkmen, Özbek ıvır zıvır vardı .

Türkiye'de zenci vatandaşda var napalım yani, zenci olmazsak türk olmayacak mıyız?

Diğer binlerce şehitlerin gözleri çekik mi acaba?

Mongol melezliğini başımıza Türklük olarak çıkarmayın.

Sadece Gözleri çekik diye ülkenin tapusunu bin bizimle senedir alakası olmayan asyalılara verecek değiliz.

Biz doğu Roma'nın devamıyız. Hem de türküz. Özbeklerin, Türkmenlerin, Kırgızın bizim kültürümüzle genimizle alakası yok.

Tamam hem ortaokul mezunuyum, hem cahilim, hem gözlerim çekik değil, hem türk değilim, hem ajanım, nereden bir yerden ailem Giresun'da Türkçe öğrenmiş.

Çağırın hepsini..Özbekler, Kırgızlar, Türkmenlere vatandaşlık dağıtın. Her taraf çekik gözlü dolsun o zaman ülkemiz gerçek türk yurdu olsun.
Sonra biz 80 milyon kendimize başka bir ülke arıyalım.

Acaba bu yeni asyalı, çekik gözlü göçmenlerin biz türküz demesini sağlayabilecek mi?

Ayrıca Biz türkler de ülkedeki avrasyacı Rus ajanlarından şikayetçiyiz.
giresun - alucralı bakan nurettin canikli ....

görsel
ığdırlı sinan oğan ....
görsel

evet . benzerlikler çok açık ....
Bunları dedeleri çar ordusunda da Osmanlıya
karşı savaşmıştı. Karadeniz işgalinde, Kars işgalinde
ne kadar Türkmen, Özbek ıvır zıvır vardı .

Yine de, Rus imparatorluğu'nun kültürel ve etnik
açıdan farklı Müslüman nüfusunun çoğunluğu, 1874'ten
sonra bile askere alınmaktan muaf tutuldu ve yalnızca
küçük sayılarda ayrı “etnik birimlerde" görev yaptı.

1916 yazında, Rusya imparatoru Nicholas II (1868-1918),
Orta Asya'nın erkek nüfusunun ön safların arkasındaki
işçi taburlarında asker olması gerektiğine karar verdi
ve bu da bölgede büyük bir ayaklanmaya yol açtı.

10 March 2017
Muslim Soldiers in the Russian Army

https://encyclopedia.1914...diers_in_the_russian_army
Hiç Özbekler, Türkmenler, Kırgızlar, tatarlar Rus üniforması giyip Osmanlıyı işgal eder mi canım. Hiç gelmediler zaten.

Oradan buradan Copy Paste karnımız tok. Biz dedelerimizden Rus üniforması giymiş bu asyalı çekik gözlü müslümanları çok dinledik.

Mongolları da çağırın onlarda gelsin, onlar bizden daha türk ne de olsa gözler çekik.

görsel
Alın size günümüzün Gerçek Altınordusu.

görsel
Yav hakketen niye bunlar kendine türk demiyor bir türlü anlayamıyorum.
bu çinliler fatih zeytinburnu bakırköy hattında her yerdeler. ümit başkan hepsini orta asyaya mancınıklayacak inşallah.
Biz dedelerimizden Rus üniforması giymiş bu
asyalı çekik gözlü müslümanları çok dinledik.

dedenin ismi hristo muydu , garabet mi ????
Afgan, suri, paki ve türevlerine bakınca ben yine de orta asya Türklerine razıyım ya.
Rus üniformalı diyorum dedenin adı Hristo mu diyor.

Dedemin adı Halil. Saçma sapan Ruslan, lenur , server gibi Rus yalaması isimler değil.

istemiyorum kardeşim, Müslüman Mongol istemiyorum.

Mongolluğu Türklük olarak kabul etmiyorum. Burada bin yıllık bambaşka Anadolu türk kültürü var.
Ben boş Türkçülük kasmayacağım hiç..

Bence ülkenin vatandaşı olmaya hazır olmayan bizim kültür ve değerlerimizi paylaşmayan türk ülkelerinden gelenlere de vatandaşlık vermemeliyiz. Vizesiz seyahat çalışma izni gibi Avrupa Birliği tarzı bir şey olabilir fakat fazlası olmaz.
görsel
giresunlu bakan . bu adam moğol mu ???
hayatında hiç moğol gördün mü ???
Hayatımda Mongol da gördüm, çok Mongol kırması da gördüm.

Giresun'da sokağa sandalye kurup, çekik Gözlülerin sayısını tespit edeceğiz. Nüfusa oranı yüzde bir bile çıkmayacak.

Türkiye'de genelinde de yapsan aynısı olacak.

Çekik gözlüler de ülkemiz içinde kompleks içindeki azınlık bir grup. Diğer kompleksli azınlıklardan bir farkları yok.

Sen tatarsın diye buralarda mongolculuk yapamazsın.
şirinevler ve zeytinburnu ndan sonra avcıları da ele geçirdiler. ve istisnasız hemen hemen her gece düğünleri var ve kabile şeklinde geziyorlar.

yok kardeşim yok bu insanlarla da hiçbir bağımız yok. bunlar yüzünden insanlar kiralık ev ve iş bulamaz oldu. çoğu rus yanlısı zaten. bırakın soydaşımız onlar ayağını.

bu halkın başına ne geldiyse duygu sömürüsü ve hayali hikayeler yüZünden geldi.