1. 1.
  Sağda solda Erkeklerle oynaşarak çağdaşlığı, aydınlığı savunduğunu zanneden günümüz yozlaşmış batı özentisi kızlarıdır. Yaşadığı ülke sınırları içindeki Umumi manzaraya, dahili ve harici bedhahlara, Fakru zaruret içindeki yoksul halka ve ülkenin tüm bu vaziyetine rağmen en büyük derdi aşk meşk barlarda kafelerde, sinemalarda park köşelerinde oynaşmak olan kızlarla mı bu ülkeyi kurtaracağız. Sabah akşam demeden otobüste sokakta orda burda whatsap denen, instagram denen fetönün ve müstevlilerin kalesi olmuş abd icatlarıyla düşmanın hain emellerine hizmet eden ve onların tuzaklarının kölesi haline gelmiş gaflet dalalet içindeki yozlaşmış bu nesil nereye gidiyor.
  Bi eski nesil kızlara bir de Şimdiki kızlara bakıyorum af buyrun bunlardan hiçbir bok olmaz...

  Ne yazıktır ki Ulu önder Atatürk gençliğe hitabe de yazdıklarını şimdiki haysiyet yoksunu, rabıtaları gevşekleşmiş nesil mensuplarından bir tanesinin bile tam olarak bildiğini zannetmiyorum, fakat görüyoruz ki kucaklarda gezmeyi çok iyi biliyorlar. Eski nesil gibi Okumazlar yazmazlar, ne bir milli tarihi bilgi, ne bir ileri görüş, ahvali sorgulama Bunlar mı savunacak bu ülkeyi. Hey gidi...
  Cumhuriyeti müdafaa etmesini beklediğiniz yeni nesilin vaziyetine bakın. Yazık lan bunların haline.
  1 -7 ... yoksul genc
 2. 2.
  ya bu arkadaş da düşüreyim diye geldi hayaller bolluk gerçekler yokluk olunca bir saldırı edebiyatına geçti..

  dur ya bi sn hemen özelden yazacaklar değil mi bu durumu diskas etmek için?

  ah pardon..

  t: ne yaptığı anlamlandırılamamış kızdır..

  edit: atatürk’ü rezilliğine alet etmiş bir adet düşük karakter.. bir sus istersen..
  1 -2 ... artificialhuman
 3. 3.
  atatürk'ün görse yüzüne tüküreceği kızdır. ülkeye masraftır. ölse inanın daha faydalı olur çünkü ona harcanan para bize gelir. türkiye'de erkeklerin ne kadar abaza olduğunu bilir. kafası bomboş olduğu için, genelde sadece cinselliğe ve paraya çalışır. milli bayramlarda atatürk paylaşımı yaparak ülkeyi kurtaracağını zanneder. onun yerine o konya ovası kadar boş beynine biraz ekonomi, biraz siyaset bilgisi eklese daha iyi olurdu. bu aq kaşarları 1, bunların peşinden koşan beyinsiz abazalar 2.
  2 -3 ... anambunelan
 4. 4.
  oynaştığı erkekler başka galaksiden geldiği için konu edilmeyen saçma beyan.
  ... system error
 5. 5.
  Vermeye alışmış kızdır. Buna alışan kız her zaman bunu yapacaktır.
  1 ... aydinoglu ventage
 6. 6.
  kültürsüz, cahil, ayrıca bir erkek yarrağı tutmadan duramayan kızdır.
  -1 ... anambunelan
 7. 7.
  (bkz: mahalle yanarken orospu saçını tarar)
  ... bay efendi