1. 1.
  bize bunlarla gelin oğlum işte. yok kıskanıyorlar yok akp giderse dış mihraklar ebemizi beller yok reyiz olmasa dünyaya göktaşı çarpar soyumuz kurur gibi saçmalıkları bırakın. açık ve net olun. reyiz gelip üstümüze çıksa açlıktan gebersek bile chp ye oy vermeyiz çünkü biz katır genleri taşıyoruz deyin samimi olun böyle aferin.

  kılışdar alevi hem oğlum üstüne dersimli. siyasette en önemli şeyler bunlar adam ülkeyi refaha kavuşturacakmış bizene dimi. genel başkan alevi olmasın sünni olsun dini kullansın her gün allah deyip milyarları götürsün yeter.
  10 -6 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  sanki bu ülkede bir akp ve chp var amına koyum.

  başka partiye oy vermek, ya da sikerim lan sizin siyasetinizi deyip hiç oy vermemek çok mu zor, illa birilerinin tasmalı köpeği olacağim, illa nereye çekerse oraya gideceğim diyorsanız buyrun; tüm rezaletlerine rağmen akp ve chp tahteravallisine binmeye devam edin.
  1 ... ateistvaiz
 3. 3.
  (bkz: anlatmaya gerek yok görüyorsunuz)

  ben gerizekalıyım, hükümet beni istediği gibi düdükleyebilir, rte yi anamın üstünde yakalasam orospuluk anamdadır diyen adamlar bunlar.
  1 -1 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  yaw siz hala bu adamların açtığı başlıklara entry mi giriyorsunuz?
  1 ... ecinni
 5. 5.
  klasik orta dogulu zirvasi.

  biat etmek zorunda hisseden, bireysel dusunceden uzak, suru psikolojisi sahibi...

  chp ye niye oy vereceksin kardesim, parti kur hepsinden daha iyisini yap geleyim ben sana oy vereyim...
  1 ... wake up neo
 6. 6.
  komik olan sen ve senin gibiler kamyoncu kardeşim. bir şeyin doğrusunu bulabilmek için denemek lazım. bu adamı veya bu partiyi 1 kez iktidara getirdiniz de yapamadığını mı gördünüz ? bu adamı bu partiyi 1 kere iktidara getirirsin baktın yapamıyor bir dahaki seçimde biz chp ye oy verenlerle birlikte akp ye oy verir geri getiririz bunları iktidara. nedir bu vazgeçememe korkusu ?

  işte derdi demokrasi olan derdi vatandaşı olan derdi refah bir yaşama sahip olmak olan insanın yapacağı şey budur. sizin gibi tek bir adam ve ailesi milyonların içerisinde yüzsün diye açlık ve sefaleti kabul edenlere kraldan çok kralcı diyoruz biz. belki bizede 3-5 bir şeyler atarlar diye sizden başka 40 milyon insanın derdi tasası umurunuzda değil..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Ülke bölünse de akp ye oy yok diyenin chplinin akpli versiyonu.

  Chp nin ikna kabiliyeti sıfır. Peşinden sürüklediği kitle de aha bu ülke bölünse de akp ye oy yok diyen kitle işte.
  ... frekans
 8. 8.
  chpli değilim hatta chyi hiç sevmem. kendi hayatımı bu ülkenin emekçilerine adamak gibi bir düşüncem var. herkesin eşit olması için ama görüyorum ki siz buna değmezsiniz. kafam da çalışıyor üniversiteyi bitirip viskimi yudumlayacağım bu aptallar için götümü kıpırdatmaya değmez.
  1 ... napakyanii