1. 1.
  ankarada bir festivale katılan devlet bahçeli'nin , festival alanında bulunan kirli sakallı bir gence fırça kaymasıyla vuku bulan olaydır. Ayrıca bahçeli'nin "böyle bir sakal modasımı var" sorusu beni bir kez daha şaşırtmış , bahçelinin modaya olan bu düşkünlüğü, sibel can'ın 20 kilo zayıflamasıyla verdiğim tepkiyi bir kez daha vermeme neden olmuştur.

  http://www.haberturk.com/...eliden-ulkucu-gence-firca
  3 -1 ... pragli cayci
 2. 2.
  ülkücülerin 80 li yıllarda kaldığını haturlatan minicik bir olaydır.

  o moda yıllardır var da, bahçeli bilmiyormuş meğer.

  be adam sormazlar mı sana; 80 li yılların tipleri değişsin istiyorsun da; hala 80 li yılların jargonunu kullanarak muhalefet yapmaya utanmıyor musun?
  1 -1 ... su degil kezzap
 3. 3.
  reislerin üzülmesine neden olacak durum.
  yükleri fikir olan insanlarda şeklin bir önemi yoktur, olmamalı da. senin yükün fikirden, düşünceden ibaret değilse, şekle önem vererek fikir eksikliği kapatırsın. sonra komik modalar ortaya çıkar.

  + kirli sakal mı la o ?
  - yok reiz kurt kılı bunlar,
  + ha oldu o zaman.
  2 -1 ... tongue fu
 4. 4.
  haberin altındaki yorumlar da ayrı güzelliktedir..bir vatandaşımız bu sakal bırakma sevdasının sünnet olduğunu peygamberden geldiğini savunmuş..bir diğeri de bahçeli nin bu şekilde mhp nin içini boşalttığını savunmuş, saçla sakalla mı dolu partiniz?...neyse 40 yapar.
  -2 ... yirmiyedi
 5. 5.
  solcu ülkücüler arasında, "sıra acaba etek traşı kontrolüne mi geliyor" diye gergin bir bekleyişe sebebiyet vermiş yasak çeşidi.
  3 -1 ... tatarkemal
 6. 6.
  ülkcülere kabadayı, serseri zihniyetini yakıştıran çift kromozomların neden bu konuşmayı ti'ye aldıklarını anlıyamıyorum. devlet bey'in geleceği biliniyor ve orda sergi açıp ülkü ocakları adına bir şeyler tanıtılıyor. oradaki görevli arkadaşlar ise takım elbise giyip kirli sakallarıyla kabadayı gibi duruyorlar.

  kabadayı olsan bi kabahat olmasan bi kabahat. entariciler iki dakka bi susunda beyninize kan gitsin. "one minute" demedi bu adam, şehide kelle, apo'ya sayın demedi. edepli efendi bir duruş sergilesin diye uyardı sadece. bu mudur sizde ki lider yıpratma anlayışı.

  magazin programı gibisiniz. "dohuz" "kırk yapar" "modayı takip eden bahçeli" ne oluyorsunuz kuzum ?

  önce kişisel aynanız da bir karakter kontrolü yapın. karakteriniz yetiyorsa buyrun.
  2 ... kafes