1. 1.
  (bkz: ülkücülere faşist sıfatı verilmesi)
  (bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
  6 -9 ... westy
 2. 2.
  (bkz: donunun bile satılmasını bekleyenlerin yaklaşımı)
  4 -3 ... killing loneliness
 3. 3.
  yine bir abes genelleme başlığıdır. bütün ülkücülerin zeka seviyesini topluca ölçmek mümkün değildir.
  1 -1 ... usualsuspects
 4. 4.
  sikildiğinden haberi olmayan kişinin tespit konusudur.
  7 -6 ... machados
 5. 5.
  zeka seviyesi yüksek ülkücüyle karşılaşıp, kendisini algılamada boşluk yaşamış kişinin tespit sıçmak maksatlı yaptığı araştırmadır.
  her grupta olduğu gibi insanların zeka seviyeleri değişme gösterirken, bunu genellemeye vurup araştırmaya çalışan zihniyetin zeka seviyesi merak uyandırır o ayrı.
  4 -2 ... sevgipitircii
 6. 6.
  ülkedeki herşeyin sorumlusunun ülkücüler olduğunu düşünen andavalın açtığı başlık.

  neymiş bu ülkücüler arkadaş, gelen sallar giden sallar. lan bu adamların bu ülkeye bu kadar zarar verecek güçleri olsa şimdiye kadar tek başlarına iktidar olurlardı zaten.

  ülkücülerin zeka seviyesi düşüktür ama kime hizmet ettiğini bile bilmeden sağda solda gazete dergi dağıtarak ülke kurtardığını sananların zeka seviyesi yüksektir.*
  yok ülkücünün zekası, yok ülkücünün bıyığı, yok ülkücünün takım elbisesi vs.
  be sikim! ben senin neye olduğunu bile bilmeden yaptığın zafer işaretine, sikim gibi uzattığın saçına sakalına, yaz günü giydiğin yeşil parkaya ya da üstünden çıkarmadığın kareli gömleğe bişey diyor muyum? nedir bu hoşgörüsüzlük, aloooo?
  8 -5 ... super sperm
 7. 7.
  isabetsiz bir başlık konusudur. zeka seviyesi belli bir dünya görüşüyle paralel değildir. dahası bu önerme bilimin ve dahi materyalizmin ilkelerine aykırıdır. ve lâkin ülkücülerin ekseriyetinde mündemiç olan son derece sığ dünya görüşü ve bilimsellikten uzak, salt sovenizme dayalı büyüklük duygusunu ele alacak, tartışmaya ve paylaşıma yönelik bir başlığa duyulan ihtiyacın negatif ifadesi ve yagâne delilidir!
  -1 ... afrasyab
 8. 8.
  hiçkimsenin hiçkimsenin zeka seviyesini sorgulama hakkını elinde bulundurmadığı düşüncesiyle yorum yapılmaması gereken sorudur. örneğin ana ne bi komünistin zeka seviyesinden, bana ne liberalistin zeka seviyesinden, bana ne ulusalcının zeka seviyesinden, ayrıca her ülkücü her komünist her liberal aynı zeka seviyesinde midir? tartışılmaması gereken ender konulardan biridir bu.
  2 -1 ... eakyol11
 9. 9.
  bir akp linin hezeyanıdır. özelleştirilen(!) yerlerden edilen rantlarla alınan gemicikleri tartışmak varken olmayan zeka seviyesiyle ülkücülerin zeka seviyesini eleştrir.
  (bkz: sakin ol şampiyon)
  1 ... fuck for fun
 10. 10.
  beş bilinmeyenli hatta hiç bilinmeyenli denklemleri mhp'nin 40. yıldönümüne bağlayabilecek yetenekte bir genel başkana sahip olduklarına göre, aralarında bir çok deha barındırıyor olmalılar.*
  -3 ... intensivecare