bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şimdi "oradaki ülkücüler üzerinden bütün ülkücüleri eleştiremezsiniz ühü ühü" diye ağlayan bir ülkücü çıkar. Ahahah ağlama melis..
    8 -9 ... mr komunist
  2. 2.
    (bkz: ülkülerin mitinglerde ara kedisi olması)
    ... kayipkita
  3. 3.
    ülkücülerin cevabı daha önceden verildiği için saçma ve yalan haberdir.

sert ve geri adım attırıcı bir halk profili olmayan ak kafalar gerektiğinde götü dayayacak bir mecra olarak mhp'yi seçiyorlar onu gördük. siz domalsanız da girmeyecek o kanala ülkücüler.

resmi ispat da şurada. okuması olan baksın:

http://www.ulkuocaklari.o...zin-basin-aciklamasi.html
    -3 ... uhud savasinda tur bindiren at
  4. 4.
    bahçeli kaldıkça daha fazla göreceğimiz iştir.
    ... od sad
  5. 5.
    isteyen herkes 10 tl karşılığında bu bayrağa sahip olabilir.

bakın herkes diyorum. pkk'lı biri bile gidip 3 hilalli bayrak satın alabilir.

kendi kansızlıklarına mhp'yi ve ülkücüleri alet etmeye çalışanlar şunu iyi bilsinler ki, mhp ve ülkücü hareket pkk'lı köpeklerle görüşen, işbirliği yapanlar ile değil miting yapmak, aynı havayı bile solumaz.

bu böyle bilinsin. mhp'yi ve ülkücülüğü kimse kansız siyasetine alet etmesin.
    6 -5 ... protest sanayici
  6. 6.
    2 tane fotoğraf bul, nerede ne zaman çekildiğine dair bilgi, iddia ettiğin olay yerinde olduğuna dair en ufak bir kanıt olmasın, salla bol keseden. yapmayın yavrum, yapmayın evladım.

işin enteresan tarafı, haber7.com gibi sitelerin haberlerine işlerine gelince inanıyor, işlerine gelmeyince inanmıyor olmaları.

bu insanoğlu değişik lan...
    3 ... gabriel van
  7. 7.
    iktidar yalakası üç maymuncu zihniyet, boka sarma temsili.
    1 -2 ... similadon
  8. 8.
    akp'liler tarafından açılmıştır.

yemezler...
    1 -1 ... hayis zayeb
  9. 9.
    akp tarafından, o tarafa çekilmek istediklerinin işaretidir. orada olmama ihtimalleri yüksek.
    ... anlasmali ogretmen
  10. 10.
    ülkücülerin 80lerdeki gibi islam yanlısı, vatanperver insanlar olduklarını göstermiştir. nasıl tkp, ödp,chp tek çatı altında sol grup olarak toplanabiliyorsa, sağ partilerin bir arada olması da gayet normaldir.
    3 -2 ... cinereo lupus