1. 1.
    Eğer fırat çakıroğlu gibi bir atatürk ülkücüsü ise bokuyla bile alacağı versustur. Ama yok şu koreli döven ülkücülerdense o zaman versus alır diyorum.

Bir versus.
    -2 ... has kemalist
  2. 2.
    Kiraz vs karpuz gibi bir şey olmuş bu. Biri dalda diğeri yerde yetişiyor, biri beş gram diğeri beş kilo. Yani kıyaslaması biraz salakça.
    ... misaki meii
  3. 3.
    güzel başlık ,bayıldım.

aralarında fark var mı ?

nüans farkları olabilir tabi ama yüzde %97,04 benzerler.

örnek mi istersiniz ,hemen.

afrin harekatında kendi ülkelerinde ki savaştan kaçan ''aslan parçası '' suriyeli errrkekkler askerlik şubelerinin önünde bizde afrin'e gitmek istiyoruz gönder bizi reis diyerek çok acayip vatanseverlik göstermişlerdi.
    aynı bizim yumurta topuk,tespih ,çay fetişisti ülkücü taife, ortada bağırır çağırır sonra arazi.

yok doğu türkistan -çin'e savaşmaya gidiyoruz,yok çeçenya koç gibi koşuyoruz, kerkük'e 5000 yiğit anında hazır ama hemonce kamujlaj ortadan kaybolma,suriye'de kızıl dağ düşman yokken alevi'nin,kürt'ün ,hristiyan'ın çocuğuna ,kadınına ,yaşlısına saldır hatta katlet ama sıkıyı gördün mü anında koşar adım geriye marş.
    bunların 90'lar da birde azerbaycan ve türk-i yurt maceraları var vatan kurtaran şabanları anında oralardan sopayla kovaladılar .
    niye ?
    işleri güçleri mafya havaları,avanta işler.

ha söyleyeyim suriyeliler ülkücülerden en az üç kat akıllı bence.

yakında onlarda türk hisseder ülkücülerin pabucunu dama atarlar...

***** demedi deme ibrahim .........

birde bunların liderleri var mafya şefi meraklısı..
    4 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    ikiside akepe hayranıdırlar.

parayla çalışırlar.
    1 -1 ... sansyoklan