1. 1.
  vaktinde*kars kalesine rus antep kalesine çin bayrağı asıldığını varsayarsak o zamanlar ankaraya asılması çok zor değildi.allah bu cennet vatan toprakları için şehadet şerbetini içen ve çok sevdikleri vatan topraklarına karışan tüm ülkücü şehitlerimizden razı olsun.ruhları şad mekanları cennet olsun.
  4 -5 ... sonsarkiyicalkemanci
 2. 2.
  yalan! ülkücüler top gibidir. her yöne gider . altı üstü belli olmayan insanlardır. bir gün gelir a derler bir gün gelir b derler. bir ona yalakalık yaparlar bir ona. arkanızı dönmeye gelmezler!
  4 -6 ... mavibey
 3. 3.
  lakin şimdi de götümüzde amerikan yarrağı sallanıyor maalesef diyeceğim tespit. arkadaş ümit özdağ gibi oktay vural gibi adamlar dururken bahçeliyi lider yapmak da neyin nesi? burda da akp dekine benzer bir biat kültürü var ondan herhal.
  4 ... vigilante8
 4. 4.
  kendimi ülkücü ya da herhangi bir siyasi görüşe sahip addetmemekle birlikte ülkücülerin bu ülkede davasına en sadık çıkan ekip olduğu ve haklarını teslim etmek gerektiğini kabul ediyorum.. öyle ki kıbrıs savaşında gönüllü ülkücü taburları vardır eoka terörüne karşı türk askeriyle yan yana..asala terörü çıkıp diplomatlarımız tek tek öldürüldüğünce ülkücü çeteler mahvetmiştir asalacı çeteleri...1990larda azeri-ermeni savaşı çıktığında gönüllü olarak sınırı geçip savaşmışlardır sovyet ermeni askerlerine karşı..hatta 97lerde pkklı işadamlarını ve destekçilerini öldürtme konusunda çiller bile ülkücülerin bu vatanseverliklerini görmüş ve onları kullanmştır pkk terörü karşısında.. bir de islamcı arap sevdalılarına ve milli değerleri yok sayan sol gruplara bakıyorum da ülkelerine yaptıkları hiçbir şey yok.. tek yaptıkları filistin için ağlayıp zırlamak.. madem bu kadar meraklısın savaş desen onu da yapmaz,oturur sızlanırlar ama bu zamana kadar tek bir şehit cenazesine katılmışlıkları da yoktur.bu yönleriyle ülkücüleri takdir ediyorum hakikaten. kıbrıs,karabağ,doğu türkistan,terör konuları.. hepsine de ilgililer..(tabi gerçek ve samimi olanları).
  6 -5 ... narsist prens
 5. 5.
  Sadece ankarada değil türkiyede de sallanırdı. Teröristlerin amacı da bu değil miydi zaten , deniz gezmişler onlar bunlar .

  Çok şükür ki ay yıldızlı bayrağımız göklerde , o itler cehennemde .
  1 -2 ... hot male
 6. 6.
  (bkz: nickimle mi cevap versem pipimle mi)

  sadece kendisini vatansever zanneden kurtçuk söylemi.
  -2 ... he gulum he he de gitsin