1. 1.
  Bir soru. Videoyu izleyip cevaplanması gerekir.

  https://youtu.be/aiVg_4mhNZU
  1 -1 ... ulkucuwolf
 2. 2.
  bir youtube videosunun ismidir.

  ilgili videoyu iyice izleyip iyice idrak etmek, tahlil etmek, değerlendirmek gerekir. hatta videonun 4:30'dan sonrası ibretliktir. saray yaveri bahçeli aynen şunları söylüyor:

  "senin etrafında eşref-i mahluk olarak gördüklerin aslında esfele safilindir. başbakan erdoğan, sen benim bozkurtlarımı yanıdaki çakallarla mı karıştırıyorsun?! etrafında bulunan insan suretindeki ahlaksızlarla aziz dava arkadaşlarımı bir tutmaya nasıl cürret edersin"

  işte gördüğünüz gibi, erdoğanın etrafındaki insan suretli ahlaksızlarla asla işimiz olamaz. biz ülkücüler, aziz davanın yılmaz neferleri gerçekleri her daim görmektedir. dünün çakma delikanlısı, bugünün saray yaverleri bilmelidir ki, üç hilalin altında sizin gibi sahtekarlara asla yer yoktur, olmayacaktır!
  3 -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  ülkücüler iyi partide değildir. bir ülkücünün cumhur ittifakına oy vermesi ne kadar vicdani olarak sorgulanacak bir durumsa aynı şekilde iyi partiye ülkücü diyebilmek için bu fikir sistemine çok çok uzaktan bakmak gerekiyor. Ülkücüler hala mhp'dedir. iyi parti gözümde akp'den hiç bir farkı olmayan omurgasız bir merkez sağ oluşumundan fazlası değil.

  edit: konuştuğum hiç bir ülkücü erdoğan'a oy vermeyeceğini söylüyor. Ek olarak Erdoğan'a oy vereceğini söyleyenlerin de siyasi konumunu koruma çabasında olduğunu düşünüyorum.
  -1 ... pamukellercebe
 4. 4.
  Ülkücüler zaten bu ittifakın adayına oy vermeyecekler o kesindir.

  Partiler açısından da ülkücüler iyi parti ve mhp arasında bölünmüştür, üçte iki iyi parti’ye geçmiş üçte bir mhp’de kalmıştır.

  Evet iyi parti ülkücülerin partisi değildir, bu parti olağandışı durumdaki türkiye’de merkez sağ kesimleri ve ülkücüleri bir çatı altında, ortak hedefler doğrultusunda birleştiren bir partidir, süreç partisidir. Uzun vadeli ideolojik hedefleri olan bir parti değildir.

  Ülkücüler bu olağanüstü koşullarda gönül rahatlığıyla iyi parti’ye ve adayına oy vermelidirler, genel başkanı ve kadrolarının önemli bir kesimi ülkücü olan iyi parti, mhp’nin de geleceği için teminattır. Çünkü ülkücüler mhp’yi yeniden güçlü kılmak istiyorlarsa, mevcut mhp yönetimini cezalandırmak ve iyi parti bünyesinde tutunan ülkücü kadroları diri tutmak için iyi parti’ye oy vermelidirler.
  ... ateistvaiz