1. 1.
  elbette ki tesadüf olamaz, kokain, esrar, kadın, silah ticareti yapmış, milyoner ailelerin mülklerini şantajla gasp etmiş mafya liderlerinin açıklamalarına tanık olunan bir ülkenin talihsiz sakinleriyiz biz.

  el nusra gibi mezhepçi çetelere istihbarat sağlamış serkan kurtuluş gibi piyonlar da kime hizmet ettiğini itiraf etti.

  mafyanın türkiye cumhuriyeti sınırları dışında geleceği yok.
  4 -4 ... epsilon pi
 2. 2.
  ne tesadüftür ki solcular hdp liler kemalizm yasaklanmamış ülkücüler müslümanlar yasaklanmış durumudur. olayı uzatmış el nusra yazmışlar bilmem neler tabi sizin gözünüzde tüm müslümanlar terörist bunu diyenlerde çakma müslümanlar. yürü gidin işinize ya.
  2 -3 ... frank lucas
 3. 3.
  ülkücülük onların yasaklamasıyla kaybolacak bir şey değildir.
  2 ... katalin
 4. 4.
  ümitcan uygun ve ona benzer yüzlerce isim mafya faaliyeti yürütüyor, sayısız genç kızın hayatı uyuşturucuyla karartıldı, eskort çetelerine alet edildiler ve biz her şey normalmiş gibi davranıyoruz.

  mustafa kemal atatürk'ün seslendiği gençlik de bunlar değildi:
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2158544/+
  2 -3 ... epsilon pi
 5. 5.
  Avrupa standartları böyle bir şey. Yasakçı zihniyete karşıyım ama bizim ülkemizde de ülkücü terörü yasaklanmalı.
  2 ... ciklet kizilok
 6. 6.
  mafya ile pkk'nın zemini aynı, adam yaralamadan, cinayete teşebbüsten, tecavüz ve pedofili gibi yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş isimlerin nasıl para kazandığını tahmin etmek zor olmasa gerek, kara para trafiğine karşı yasal bir mücadele yürütülür ve bütün ele başları yakalanırsa terör ve suç örgütleri büyük bir darbe alacaktır.

  tabii ki bu esnada türk kürt, alevi sünni, müslüman gayrimüslim ayrımcılığıyla nifak tohumu ekip maddi kazanç sağlayan bütün örgütlenmelerin de önüne geçmeliyiz.
  ... epsilon pi
 7. 7.
  pkk ve mafya, korku salarak haraç topluyor, hizaya gelmeyenlere suikast düzenliyor, kadın ve uyuşturucu ticareti yapıyor, devlet yetkilileri hakkında şantaj kasetleri yayınlıyor, garibanların mülklerine çöküyor, azınlıklara psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyor.

  bizi içip sıçan hayvanlardan ayıran farkın yasalar ve ahlak ilkeleri olduğunu unutursak hangi gruba ait olduğumuz önem değer taşımaz.
  ... epsilon pi
 8. 5.
  tesadüf değil gayet normaldir. judeo-christian ahlak yapısını benimsemiş ülkelerde şu sıralar aşırı sağ ve göçmen karşıtlığı havaya uçmuş durumda. bunun üzerinde bir de göçmen aşırı sağcısının derdini mi çekecek bu adamlar?
  1 -2 ... h4l013579
 9. 6.
  avrupadaki türkleri pasifize etme çabası.

  (bkz: anlamayan entellektüelim demesin)
  1 -2 ... vedat minor combo
 10. 7.
  nerde yasaklandı acaba avrupa da her yerde ülkücü var.
  -2 ... meric the pussy magnet