bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1. ağır abilik ve gardaş edebiyatı ve moda.

  öyle ben ülkücüyüm ama hayatı ve insanları seven, ortama girdiği zaman "merhaba arkadaşlar" diyen adamsanız sizden ülkücü olmaz. bir ülkücü her zaman kaşları çatık 3 mevsim palto giyen birisi olabilmelidir. ilkbahar sıcağına rağmen ceket gömlek ve palto yapabiliyorsanız ülkücülüğün birinci adımını geçmişsiniz demektir. klasik giyinmeli ve klasik konuşmalıyız yani. hiçbir zaman porno seyretmiyormuş gibi "selamın aleyküm" demeli, sevgiliniz yokmuş gibi de gülmemelisiniz.

  2. medya, sanat ve ahmet kaya eşiği

  bir ülkücünün sanatında, eleştiriye yer yoktur. eğer bir film "azınlık" diyorsa izlenmeye değmez, eğer bir program "ermeniler" diyorsa hemen kapatmalısınızdır. bizim kurallarımız bellidir. değişmez ve başka fikirlere kapalıdır. ayrıca ve son olarak ahmet kaya eleştirmek ülkücülüğün vazgeçilmez unsurudur. cari açık dert değildir ama ahmet kaya derttir.

  3. idol ve kahramanlar seçimi

  önceden de belirttiğim maddeleri de kapsayan bu kahramanlar, asla gülmezler bu şaşmaz. necati de şaşmaz. ve polat alemdar tabii ki. sosyalistler gibi öyle meydanda sikindirik imza toplama yerine, israil olsun, abd olsun herhangi bir kuruma operasyon yapmak daha elle tutulur şeylerdir.

  bu konuda asıl önemli tarihi bilgi ise, yükselme devri osmanlı padişahlarından geçer. asıp kesen ne kadar adam varsa, bunlar kahramandır. mehmet, selim, süleyman bunların biyografileri ezbere olmalıdır. yalnız tarih kitaplarından tabii ki. yıkılma dönemini ise siktir edin onlar amerikan oyunu zaten, olmadı israil.

  bir de farklı milletlerden kahraman seçme olayı vardır ki önemlidir, mesela adolf hitler. kendisi bir yahudi kasabı olmasına rağmen, filistin meselesi üzerinden haklıdır ve konu tartışılamaz. zalimliğe karşı zalimliği savunmak bir mallık değil, ülkücülüktür, lütfen.

  daha elle tutulur kahramanlar olarak, asala'yı bitiren çatlı, delikanlı süleyman çakır, karizmatik laflar eden bütün ağır abi dizi karakterlerinin tarihçeleri de örnek olarak verilebilir.

  4. ekonomi

  bu konuda görüş bildirmenize gerek yok. zaten ülkcülük kafatası siyaseti olduğu için, cari açıktır, efendime söyliyeyim, g-8 oluşumları, birleşmil milletler gibi entel laflara girmenize gerek yok. zaten bunlar solcuların kıl oldukları şeylerdir. bunları söylersek solcularla aynı görüşe denk geliriz, ki allah koru ya rabbi !

  5. etiketleme, küfür ve sosyal medya

  efendim, düşünülemez ki bir ülkücü küfür edip hakaret etmesin !

  her türlü sizden olmayana, olabildiğince analı avratlı küfür etmelisiniz.

  amerika ve israil türk düşmanıdır. bunu geçersek, solcular rus atmığıdır. kürtler zaten sonu gelmez bir küfür ansiklopedisinin baş tacıdır. abdullah öcalan için günde en az tok karnına 3 rekat küfür farzdır. "ben bunlarla yetinmem aga" diyenler için de alternatif olarak, cumartesi anneleri, chp taşşağı ( ki ke-mal kılıçdaroğlu demek) en şakacı halimizdir, facebook'ta olsun beğenir alır yani )
  bdp'ye saymaca çok popülerdir, sözlükte solcu yazarlara her türlü başlık altından formata uyarak "orospu çocuğu" diyebilmek. gibi gibi yani.

  bunlara uyarsanız gerçek bir vatansever, ülkücü ve adam olabilirsiniz.
  8 -6 ... lucien brusque
 2. 2.
  1 Yaz kış siyah uzun paltonu Çikarmicaksın. 2 kızlara selam vermeyeceksin adam yerine koyup konusmayacaksin. 3 beyaz Çorabın ve tespihin ahenk icinde olacak. 4 Öpüsürken yanak değmeden şakakları birbirine vuracaksın. 5 ccc .
  3 -3 ... merveyaziyor
 3. 3.
  türkten başka dost edinmemek (rus kızları hariç), askerlikten dem vurup vicdan-i retçilere küfürler savurmak siz erkek değilsiniz demek, amerikayı sevmemek ama amerikan karşıtı yürüyüşlere katılanlara küfretmek, aslında benim de kürt arkadaşlarım var demek, kız kavgalarına en önden gitmektir.
  2 -2 ... durutti ye selam
kapat