1. 1.
    ilk defa yapmama rağmen çok zevk aldığım eylem. Devrimin kendi çapında başlangıcı, gazi üniversitesinde olması ise başlı başına bir ironi. Martı şeklindeki bıyıklara sürülen kaytanlık ve yabgu'nun başbuğ olması.

Ülkücü yapılanmayı bilirsiniz. Ortalık reisten geçilmez. Bıçkındır delikanlıları, kürtler gibi 20 kişi olup bir adam döverler ve sebepsiz yere çatık olan kaşları istemsiz gülümsemeler peydahlar dudaklarımda. Ve sitini sallasan okulda bir reise çarpar, koridora bile reis atamışlar adamlar. Vallahi pes.

Okulun reisinin bir sevdiceği varmış, kız çok ilgili olmamasına rağmen korkudan takılıyormuş çocukla. Ben de anadolu'dan gelip büyük şehirde yolunu kaybetmiş bir ceylan arıyordum. Etleri pamuk gibi olur bu ceylanların, yemesi zevklidir. Bu kızı gördüğümde " kim bu?" Dedim, " aman yabgu okul reisinin kızı uzak dur ne olur'dediler. "Peki" dedim ve kızı çağırdım yanıma " bundan sonra benimle takılacaksın yabgu benim" dedim. Gülümsedi. Kızlar böyle özgüveni olan erkeklere asla surat asamazlar. Mukadderat işte.

Sonra bir önceki yazımda geçen olay gerçekleşti. Bahar geldi ve ergenekondan asenamı alıp çıktım.

Şimdi çatıda ulumak için dolunayı bekliyorum.

freeze you later
    2 -5 ... absolute zero
  2. 2.
    ülkücü reisin sevgilisini elinden almak
    2 -1 ... yok bir steamim
  3. 3.
    burun kemiklerin jöle kıvamına gelir.
    1 -1 ... mahmut sezar
  4. 4.
    atıl kurt,yakala .

hav.
    2 -2 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    Ülkücü gördüğünde altına sıçanlar klavyeden sallıyor.
    2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  6. 6.
    Kurgu 10/10
    Seneryo 10/10
    Ortam 10/10
    absolute zero'nun götü 10/10 .
    1 ... mumbarsever01
  7. 7.
    kimse kusura bakmasın. eğer bir kız ülkücü reisine verecek kadar zevksiz düşmüşse o kızın suratına bile sıçmam. o derece
    3 -4 ... ruh okuzu