1. 31.
    arkasına türk yazıp bayrak koyunca ülkücü olunuyorsa bende chp'nin bayrağını koyayım yanına da bir Mustafa Kemal posteri (zira chp'liler atatürk demekten imtina ediyorlar) çekeyim böyle bir video. oldu mu sana solcular kürt düşmanı.
    2 -2 ... pompacisofu
  2. 32.
    gün geçmiyor ki bir gerizekalı daha gündem olmasın. bir de yaptığına tepki gösterenleri pkk'lı olmak kolaycılığına kaçarak sıyrılmaya çalışıyor. "ben vatanseverim, onlar terör yanlısı, bana dokunmayın" dercesine. ama yediği bokun büyüklüğünün farkında oysa. suçluluk psikolojisinden vatansever-vatan haini demogojisiyle kurtulmaya uğraşıyor şovenist.
    3 ... alidemiral
  3. 33.
    Aynısı kendi başına gelirde anlar o zaman.
    3 ... alexdeberk
  4. 34.
    Kader işte. Bize de böyle yaratıklarla aynı ülkede yaşamak düştü.

T:vicdanı gtünde bir yaratık. Kızlardan tiksindim cidden.
    4 ... new kid on the block
  5. 35.
    Ulan bende türkçüyüm davam bu benim ama yani bu tipler benim dava arkadaşlarımsa biz bitmişiz hakkaten.
    3 -1 ... linep
  6. 36.
    bence artık ülkü ocakları kapatılsın, yerlerine umumi tuvalet yapılsın.. daha çok işe yarar..
    3 ... esenyel
  7. 37.
    Ülkenin tek ve en büyük sıkıntısı cahillik..
    2 ... gezdimgordumyenildim
  8. 38.
    Doğuda doğsa PKK lı olacak tipler batıda doğunca bunlardan oluyor.
    3 ... elcevap
  9. 39.
    Kevaşenin yeni videosu çıkmiş
    2 -1 ... baba10
  10. 40.
    Ülkücülük bu salakların eline düştüyse milliyetçi hareket bu ülkede bitmiş demektir. Ülkücülük idealizmdir bu da mahalle kekolarının anlayacağı basit birşey değildir. Bu arada gerçek bir ülkücü türban takmaz.
    5 -1 ... mrkano