1. 1.
  ülkücü hareket engellenemez sloganıyla bilinen elle kurt işareti yaparak gezen ve genel buluşma mekanları ülkü ocağı,kahvehane ve kavga ortamları olan küçüklüğümden beri çözemediğim topluluk
  2 ... dermatolog
 2. 2.
  bu gruba mensup bazı insanların bazı üniversitelerde ahlak bekçiliği yapıp milletin sevgilisiyle el ele gezmesine bile laf atmasına rağmen kendi kaldırdıkları kızların haddinin hesabının olmaması daha da elzemdir.
  18 -4 ... westphalia
 3. 3.
  Bir kaç kendini bilmez tarafından yanlış empoze edilen sırf bu yüzden kötü gözle bakılan gençlik grubudur. Ülkücü gençlerin diğer partilerin gençlik kollarından tek farkı gerçekten ne istediklerini bilmeleri kuru gürültü yapmayıp sorun ne ise 1 kere bile polisine askerine milletinin malına el uzatmadan protesto etmeleridir. Şovenist solcu gruplar gibi kendi kadınlarının sorunları varken Irak kadının sorunlarını bahane edip gösteri yapıp banka yağmalamazlar. Yabancıları değil (che v.s) tamda Atatürkün söylediği gibi kendi gerçek kahramanlarını okur onları bilirler. 1 tane bile yasadışı örgütleri yoktur. Teröristlik yapmaz teröriste göz açtırmazlar.Ülkücü gençler bu ülkenin en çabuk organize olabilen sivil savunma dinamikleridir.

  (bkz: dinime küfreden bari müslüman olsa)
  (bkz: türk mahallesinde salyangoz satılmaz)
  15 -28 ... frost
 4. 4.
  -kavganın iki kişilik bir durum olması nedeniyle karşısındaki grup veya eleman kadar kavga edebilirler
  -kurtlar vadisi bitmesine rağmen hala televizyon seyredebilirler
  -sanılanın aksine yanlarındaki kızlar asena olamayan kızlardır, asena denilen zümre pek nadir bu duruma düşer.
  -solcuların içtikleri rakı, bira, vodka, likör kadar onlardan da bazıları içer.
  -bir kısmı beş vakit namaz kılar, %99 u cuma namazına mutlaka gider.
  -ramazan ayında oruc tutarlar. *
  -aralarında ateistim diye hava atanı göremezsiniz.
  -ilm-i siyaseti günün her anında ve alanında son derece akıllı kullanırlar.

  bunların hiçbirisini yapmayan ülkücüler olduğu gibi, bunları yapan bir cok solcu genc de mevcuttur. her genelleme gibi yukarıdakilerin de yanlış olma ihtimali coktur.
  11 -26 ... kara hilal
 5. 5.
  herkesin çok kolay genelleme yapabildiği topluluktur. şayet bu topluluğun kavga etmeyen kız arkadaşıyla istediği gibi gezebilen herkesin görüşüne ve haklarına saygılı olan bir kitlesi de mevcuttur. ve bu kitle hiç de azımsanacak bir sayıda da değildir.
  4 -4 ... spec
 6. 6.
  tarihlerini vatanlarını sonuna kadar seven ve eleştirmekten, yargılamaktan bir o kadar korkan. çok kısa bir süre önce interpol ve türkiye cumhuriyeti tarafından aranan bir kişinin cenazesini 'şehit' mertebesinde görüp kişinin cenazesinde sloganlarla, bildirilerle bu durumu dile getiren, türkiye de derin devlet adının kullanılıdığı her yerin temelinde karşımıza çıkan (bkz: can dündar-celal kazdağlı ERGENEKON (devlet içinde devlet). bir gençlik örgütlenmesi
  3 -4 ... ihan et
 7. 7.
  lütfen (bkz: tödie)
  2 -1 ... only.4.that
 8. 8.
  sağ-sol kavgası yüzünden bu ülke yıllar boyu kendi kendini yedi bitirdi. nerde kaldı o kurtuluş savaşındaki birlik beraberlik? bu zamana kadar bu kavgayı, bu sürtüşmeyi bitirecek kimse çıkmadı. "halk akıllandı, yeni nesil bilinçli" diye düşünmeye çalışmak isterken, aynı tas, aynı hamam... hala herkes güçle herşeyi idare edebileceğini sanıyor. kızılayda hergün bir sürü polis toplanıyor. kim için? ya sağcılardan halkı, esnafı, yaşlı amcaları ve teyzeleri, çocukları korumak için ya da solculardan. ben açıkcası sağcısı kimdir solcusu kimdir ortası nedir bilmem. bildiğim tek şey kimsenin hakkı kimsede kalmaz, o polise o taşı fırlatan adam ömür boyu iflah olmaz. senin millete saygın yoksa, milletin sana ne saygısı olacak. bir gün polise taş fırlat, 5-10 sene sonra meclise gir. bu devletin hali ne olacak? yine çok uzattım. burada kesiyorum...
  2 -1 ... only.4.that
 9. 6.
  koloni şeklinde yaşayan, koloni içerisinde hayat bulan tek başlarına dünyanın en aciz ve güçsüz insancıkları. küçük yaşlarda başlar bunların maşa olarak kullanılma sevdası. orta okul yıllarında karın tokluğuna, lise çağlarında bira parasına zaten o vakte kadar içi boşaltılmış pörsümüş kişiliği istedikleri gibi kullanırlar. eğeri takar semeride vurular taa ki ağa babalarının kirli işleri uğruna (uyuşturucu kaçakçılığı, haraç, kadın ticareti, gasp, hayali ihrcat, devlet ihalelerine fesat karıştırma vb.) ya birilerine kıyarlar yada kıymaya çalışırken itilaf edilirler. olurda sağ kalırlarsa ve bir şekilde kirli işlere karışmamış polislere denk gelip tutuklanırsa cezaevinde yattıp çıktıktan sonra eğer koloniye göre biraz daha zekiyse oda artık bir ağa babası olmuştur. zamanında kendisini zehirleyenlerin yerindedir artık yeni mahsum gençlerin kanına girecek olan odur. ne kendi ne onu oraya getirenlerin ideolojik hiçbir birikimi yoktur. kendilerinde olmayanı başkalarına veremedikleri için koloni aynı mekanizmayla yıllar boyu sürüp gider. hep birileri paçavra olur birileri paçavrayı savuran. birileri birilerinin ekmeğine yağ sürerken hep birileri birlerin uşaklığını yapar ve bu hikaye böyle sürer gider bu gençlik yaşlanır zerre kadar aklı varsa (sanmıyorum) yaşadıkları için ve böyle bişeye alet olduğu için kalan günlerini pişmanlık içerisinde geçirir.
  9 -6 ... sekizgen
 10. 7.
  yüksek puanla öğrenci alan üniversitelerde pek bulunmazlar.neden acep?
  12 -10 ... angelripper