1. ?.
  bir de ülkü ocakları matematik öğreniyor vardır. o kitapçıkta da 2009 teoremi tarzı problemler vardır.
  5 -3 ... ahengidar
 2. ?.
  (bkz: ülkü ocakları konuşmayı öğreniyor)

  ne lan öyle auuuuu auuuuu...
  2 -1 ... morjivet
 3. 1.
  bugün itibari ile televizyonda görülen "mhp de seçim kavgası" haberinden sonra artık iyice gerekliliğine inandığım seferberlik.
  ulan bu kadar mı insan dışı varlık bir araya gelebilir. adam çıkıp ben de adayım diyor, rakip yandaşlar hemen çıkıp garip hareketler ve bağrışmalar içinde kongreyi savaş alanına çeviriyor.
  (bkz: demokrasi)
  (bkz: tartışma)
  (bkz: uygarlık)
  1 ... hasanred
 4. 2.
  Günümüzde etkin olarak hiçbir şekilde güncel siyasetin içinde bulunmayan. Bölücülere, teröristlere Siyasi konjonktür gereği müdahale etmeyen, kendi kendini pasifize etmiş bir teşkilattan Hala korkan, çekinen Ümmetçi, kürtçü, liberal bölücülerin olduğunu kanıtlayan dalga geçme çabasıdır.

  Valla yattığım yerden çok mutlu oluyorum böyle çabaları gördükçe. teşkilatın bütün çekimser kalmalarına rağmen bu korkuyu gözlemlemek çok eğlenceli.

  ha bir de Türkiye'de siyasette, milletvekili adaylığı seçimlerinde ve dahasında diğer partilerde demokrasi olduğunu sanan ergen hayalperestlere selam ederim. Sizin daha görecek çok şeyiniz var. Tabi yattığınız yerden Apolitik olmanıza rağmen Politikmiş gibi davranmayı kesip etkin siyasete günü gelir bulaşırsanız.
  2 -1 ... selim pusat
 5. 3.
  (bkz: sen öğrendin de ne oldu)
  solcuyum ben akla hitap ederim, düzen yaratır, devrimi yenilik için, gelişmek için yaparım.
  devletimin insanına laf söyletmem.
  ... bokvarbak