1. ?.
    dağdan inen pkk lılara gösterilen tutumu kabullenmeyen ülkü ocakları nın planladığı eylemdir. 29 ekim de gabar dağına yürümeyi planlamaktadırlar. şu an plan aşamasında olduğunu duydum. tabi gabar a gitmek yer mi yemez mi orası meçhul...

edit : söylentidir. doğruluk payı var mı bilemiyorum. 29 ekimde göreceğiz.

milliyetçi edit : işlerim dolayısı ile bende elmadağ a çıkarak desteklicem. aslında palandöken daha bi iyi sanki. gitmişken kayak yapardık.
    8 -15 ... katr3
  2. ?.
    dağdan inmeme garantisi verdikleri takdirde, rızkımdan kesip her türlü lojistik desteği vereceğim harekettr. ''gidin gelmeyin kardeşim, sıdkımız sıyrıldı sizden'' dedirten, mükemmel bir karar.

edit:yahu eksilenmekten bi hal oldu entry. sözlük de olmuş bana ocak.
    10 -29 ... nerduban
  3. ?.
    gabar olmaz çıkacaklarsa büyük ağrıya çıksınlar açılımı ile desteklediğim eylem.
    1 -5 ... kafiyesiz eleman
  4. ?.
    babalarının takım elbisesi ve parlak sivri burun ayakkabılarıyla ülkücü arkadaşlarımızın fotograflarını merakla bekledigim eylemsi.

çıktıklarında umarım yanlarına biraz kürt böregi alırlar. çok iyi börektir, tok tutar.
    1 -10 ... saf olmayan aklin elestirisi
  5. ?.
    (bkz: yolun açık olsun)
    2 -4 ... kusbeyinsiz
  6. ?.
    medeni cesaretlerinden dolayı takdire şayan hareketler arasına alınması gereken davranıştır.
    4 -1 ... nillova
  7. ?.
    ülkücü diye değil bir ülkü'leri olup, bu duruma sessiz kalmayarak elini taşın altına koyduklarından dolayı canı gönülden desteklediğim eylem.
    11 -3 ... lucifer666tr
  8. ?.
    teröristlerin karşılanma töreninde sesleri çıkmayan yazarlarımızın, daha hayırlı olan bu olay karşısında şakacı tutum sergiledikleri çıkış olmuştur. * bu durumu değil başka bir durumlarını değerlendirin aşağılamak için.
    6 -1 ... aristo socrates ve smile yk
  9. 0.
    git güle güle gel güle güle demek istediğim eylem hazırlığı.
    3 -3 ... ıslak mayolu adam
  10. 1.
    Olmayacak durumdur.

Ülkücüler pkklı temizlemeye başlarsa ilk iş olarak şehirdekilerini temizleyeceklerdir. Ondan sonra sıra dağlara gelir.
    Ayrıca öyle her isteyen eline silah alıp dağa çıkmaz, çıkamaz. Devlet diye bir olgu var değil mi? Hele bir de devlete bağlı ülkücülerden böyle bir şey beklenmesi komedidir.

Bir de ülkücüler hakkında bu tür yerlerde atıp tutanların ortamlarda sus pus olduklarını da biliyoruz. Acıyorum lan size. En azından sizin gibi vatan hainleri yok ülkücülerin içinde.
    4 -2 ... bugun variz yarin yokuz