1. 1.
    şu an Twitter’da Tt olan konu. Çin bize coronavirüs kitleri göndermiş. Bizimkiler borcumuz ne kadar deyince onlar da demiş ki; ücretini atatürk ödedi.

Arkadaş bunlar gerçekten mi gerizekalı yoksa numara mı yapıyorlar? Bilen varsa açıklasın lütfen.
    ücreti atatürk tarafından ödenen corona kitleri

gerizekalılar için zorunlu edit: okuma yazma bilen alıngan tiplerden mesajlar alıyorum. ne okuduğunu anlıyor, ne anladığını anlatabiliyor. Atatürk’e karşı bir tavır takındığım algısı oluşmuş kendilerinde. Benim Atatürk’e Duyduğum saygının onda birini siz de gösterin ve Akıl ve mantıktan uzak siyasi mesajlarınız için Atatürk’ü kullanmaktan vazgeçin. yeter adamın kemiklerini sızlata sızlata perişan ettiniz.
    18 -3 ... the last account
  2. 2.
    Gönderilen ilk partinin ücretini almamışlardır, 2. Partinin ücreti alınacakmış.
    2 ... dipnotundibindekinot
  3. 3.
    (bkz: kemalist zırvaları)
    14 -7 ... cole phelps
  4. 4.
    Öyle bir şey yoktur.

Çin 2 milyon kit gönderdi ve sadece 50 bin adet hibe etti. Hiçbir mecrada çin’in gönderdiği kitlerin parasını atatürk ödemiştir şeklinde bir açıklamaları olmadı.

Uydurma haber.
    7 ... lm3allemm
  5. 5.
    uydurma haberdir.

türkiye'nin zor zamanda çin'e tıbbi yardım desteğinde bulunması nedeniyle 16 dolar olan kiti türkiye'ye 4 dolara satılıyor ve 50 bin adet hibe ediliyor.
    olayın mustafa kemal ile alakası bile yok.
    1 -1 ... rall
  6. 6.
    kahkaha attıran kemalist algısıdır.
    11 -1 ... telefoncu ekrem ii
  7. 7.
    Yeni bir Facebook efsanesi olan kitlerdir.

Arkadaş şu kemalistlerin içinde "Atatürk" geçen her olumlu posta inanması kadar komik bir şey yok.sorgulamıyorlar bile.yapmıştır atammm diye ağlayarak geçiştiriyorlar.

Corona'dan beter bu zihniyet.
    8 ... woodcutter
  8. 8.
    Can sıkıntıma iyi gelen haberdir. Çok eğleniyom ben ya.
    6 ... ulusoy25
  9. 9.
    Her nasıl ki iktidar yanlılarını körü körüne, hatalarını görmezden gelerek savunan fanatik bir kitle varsa, muhalif atatürkçü kesimde de duyduğu gördüğü veya aklına gelen her türlü senaryoyu atatürke bağlayan, antipatik, muhtemelen kolları ağdalı saçları röfleli 50 yaş üstü teyze modelli, evinde nutuk kitabı başköşede duran, facebookta gördüğü herşeyi gerçek zanneden sorgulamayan bir kesim var. Bu tip insanlar bu ülkenin gerçek virüsüdür, eğitilmezlerdir...
    11 -2 ... malefiz
  10. 10.
    Şu cümleyi parasını o zaman verdi diye anlayan milyonlar vardır. Buna eminim. Hem cahil, hem embesil dolu memleket. Söylenmek istenen şu; çin zamanında kolera salgını yaşamış.( koleraydı sanırım) o zaman yardımda bulunmuş önderimizin kurduğu bir sağlık birimi. Buna sebep söylenmiş bir sözdür. 2 milyon adet test kitinin 50 bin adeti hibedir. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup, beyanda bulununca gerizekalı görüntüsü veriyor insan. Gerçi farkında olmuyor kişi.
    4 -4 ... huzursuz adam