1. 1.
  "sallandıracaksın bi kaçını kablosundan taksim meydanında bak bidaha yapıyor mu it?" diye söylemlere mahal veren adaptördür.
  44 -3 ... biisimbulamadim
 2. 2.
  otobüsteki şişman teyze gibidir.
  15 ... ali ekber rodos
 3. 3.
  yillardir dusunup dile getiremedigim ve seneler icinde bu tip adaptorlere karsi icinmde birikmis nefret ve kinin gun isigina cikmasidir bu baslik. besleyen ve beslenen arasinda kendisine bicilen omur suresince sadece bir araci olarak kalmaya mahkum, uclu prizlerdeki paylasimciliktan uzak bu karanlik guclerin, bir de uclu prize adapte bile olmayanlari vardir ki, kabustur kabus.
  8 ... reha
 4. 4.
  en uçtaki bölüme kıçı dışarı gelecek şekilde takılması olası çözümlerdendir. aksi takdirde uzman yardımına başvurulması tavsiye edilir.
  4 ... hakanali
 5. 5.
  (bkz: onlusu varken başlık açıcam diye üçlü priz almak)
  2 -2 ... yagmurbesleyen
 6. 6.
  işini yaparken minimum zamanda maksimum ısıya ulaşan, fırından sonraki yegane alettir bu aynı zamanda, hadi onun misyonu belli pişirmek, sen ne bok yemeye ısnırsın ki.haysiyetsiz.
  3 -1 ... despina
 7. 7.
  üçlü prize bir üçlü priz daha takarak toplamda 5 boş priz elde etmeye sebebiyet veren adaptördür. yeni takılan 3 lünün 2 sini yine bu adi şerefsiz gasp edeceğinden toplamda 6 olması gereken priz adedi pratikte 3 e düşer. yani boşa masraf açan bi bok yiyendir kendisi.
  2 ... it the fuck
 8. 8.
  vardır öyle haysiyetsizler.
  1 ... gigg
 9. 9.
  görevini gözden kaçırıp biraz haksızlık ettiğimizi düşündüğüm adaptördür. şimdi şöyle ki; bu zamazingo adı üstünde adaptör; ing. adapter. yani bir şeyi bir şeye adapte ediyor, uyduruyor. canım ipodlarımızı, cep telefonlarımızı babaannemin dediği gibi şebeke ceryanına bağlarsak güzelim aletler elimizde kalırlar efendim. dolayısıyla aslında bu adaptörlerin yaptığı iş boyutlarına mütekabil büyüktür. varsın üçlü prizde fazladan yer işgal etsinler. beşli, onlu prizler var, onlardan alırız.
  2 ... burock_
 10. 10.
  şerefsiz değildir, öyle 220'yi aldığı gibi iletmez. onuruyla 9'a, 12'ye, 18'e v.s. indirir.
  3 -2 ... alfa romeo