1. 1.
  kucucuk cocuklari bile cinsel obje olarak goren sapik dusuncenin rahatsiz olacagi davranistir.

  edit: basligi acan yazarin uc yasindaki cocuklara mini etek giydirilmesi ile bebeklere tecavuz edilmesini iliskilendirdigi entrysini silmesi sonucu baslik bana kalmistir. ibret olsun diye silmiyorum.

  edit2: yazar sildigi entrisini yeniden, biraz degistirerek canlandirmis. hayirli olsun.

  edit3: basligi acan yazar yine silmis, ikinci kez baslik bana kaldi.
  28 -16 ... isla morada
 2. 2.
  misilleme başlığı olarak,
  (bkz: 9 yasindaki kiza türban taktiran zihniyet)*
  24 -8 ... black magic woman
 3. 3.
  (bkz: 3 yaşındaki çocuğa türban takmak)
  12 -3 ... kerameti kendinden menkul
 4. 4.
  işte buna karşı çıkanlar arasındadır 17 aylık bebeğe tecavüz eden...
  37 -9 ... black magic woman
 5. 5.
  medeniyet'in ne olduğunu bilmeden medeniyet e savaş açmış, "medeniyet bu ise ben yokum arkadaş, verin çarşafı örtüyü ben küçücük minnacık kızımı kapayacam" diyebilen zihniyetlerin sarfettiği önerme.
  14 -3 ... chemsuk
 6. 6.
  herkesi pedofili olarak gören bir zihniyetin dışavurumu ve sözlüğe yansımasıdır, zira kişinin kendi nasılsa karşısındakileri de öyle bilirmiş.
  13 -2 ... kerameti kendinden menkul
 7. 7.
  inanamıyorum... pes artık, pes yani!!! yobazlıkta gelinen son nokta. kendi kendinizi yediniz bir çocuklar kalmıştı, onlara da sıçramayın. ah sözlük ah, geleceğe umutsuz bakmama yol açıyorsun bazen, gerçekleri bu kadar açık görmek korkutuyor insanı!!! üç yaşındaki çocuğun eteğinin mini olması, bacaklarının, bezinin görünmesi ne gibi bir sakınca taşıyabilir? üç yaşında çocuğun giydiği mini değil, bebek elbisesidir!!! *
  65 -17 ... yasak merve
 8. 8.
  er milletinin düşünceleri genel olarak belden aşağı işlediği için * ,
  gelecekte sahip olabileceklerine inandıkları değerleri, kendilerinin bakış açısı çünkü kendileri bir dişiye bakışın nasıl olduğunu çok iyi bildikleri, onca zaman kırdıkları cevizlerin sayısını bile unuttukları için, mümkün olduğunca mutahasıb olmaya çalışıyorlar. hatta ile yönlendirmeye çalışıyorlar. Yillar once evlenmek uzere olan bir arkadasim esinin evlendikten sonra turban takmasi gerektigini soylemisti. sebebi ise cocuklari oldugu zaman, cocuk annesini o sekilde taniyip oyle mutahassib(!) bir hayata yabancilik cekmeyecekmis. Sadece bir ornek bu. Bu zihniyetin baska bir bakis acisi. Mini etek giydirmek yada bir basi ortmek ya da acmak... emin olun bütün bebek tecavüzleri, sapıklıklar vb. olaylar zaten bu yüzden olmuştur. * tabi ya giydirmeyiniz efendim. orasını burasını ne demeye açıpta milleti taciz ediyorsunuz . sonrada "-vah evladım !" diye dolanıyorsunuz. yazıktır size yazık. bak pazarda mis gibi entariler var uzun uzun. hem ucuzda. alın giydirin. kısacık şeylerle ne diye toplumun mükemmel (!) ahlakını bozuyorsunuz. olacak iş mi bu canım.

  insan kendi içi nasıl ise çevresini de öyle bilirmiş. sizin içiniz daha ne kadar körelir orası bilinmez...
  9 -1 ... lavinya_
 9. 9.
  uc yasındakı cocuga mini etek giydirilmesinden çok daha önemli olan bundan rahatsız olan zihniyetin varlığıdır.
  bu varlık alenen sapıktır.
  üç yaşındaki çoçuğa mini etek giydirilmesine karşı cıkan zihniyet daha once degilnildigi gibi 17 aylık bebeğe bile tecavuz edebilecek sapıklardır.
  şahsi fikrim bu tür varlıkları insan olarak sınıflandırılmaması onlar için özel bir kanun çıkarılmasıdır.
  en kara yobaz bile bu kadar aşşağılık olamaz dedirten, zihniyet sorgulatan, hayatı sorgulatan, "dur bende kendimce bir karşıt görüş üreteyimde kapak olsun" tandanslı gerizekalı, sapık karsıt düşünce.
  10 -2 ... gameguru
 10. 10.
  "3 yaşındaki kıza olacak mini etek varsa ben onu eldiven niyetine kullanırım" denebilecek bir eylem.
  4 -1 ... gothic evil