1. 1.
  Kamerun liginde top koşturan fenerbostan'ın yaptığıdır.

  olum oralarda 5 yılım geçti. adım gibi eminim ki, üç kafadar, meyhanede içerken çayspor hoşrize takımının mağlubiyetini kaldıramadı ve böyle bir çılgınlığa karar verdiler. e tabi bunlarda silah da gani. yani silah kullanmak normal bişey orada. her kavgada birileri silah çeker. taş atmak da zaten dünden sevap. olay öyle oldu bitti yani. üç serserinin heyecanlı denemesini abarta abarta tüm ülkeye mal etmek nasıl bir izandır ya, mal mısınız nesiniz?

  sen tut "birölöri fönörö bötörmök östöyö" diye höyküre höyküre ligden çekilme kararı al. yazık ya, vallahi yazık.

  yani çekilemezler aslında. ligden çekilmek ne lan, göt ister göt. Manchester misin koduğum?
  6 -13 ... scrikss
 2. 2.
  yanlıştır en azından bir rpg falan atılması gerekir.
  2 -1 ... ali candan
 3. 3.
  (bkz: kurşunu taş sanmak)
  2 ... dead silence
 4. 4.
  ortalığı karıştırmaktır.

  http://www.sabah.com.tr/g.../vali-oz-2-kisi-yakalandi

  aha bak haksız mıymışım? yerel bir olay işte.
  2 -5 ... scrikss
 5. 5.
  --spoiler--
  biz yüzü parçalanmış şoför falan görmedik. götünüzden uydurmayın amk.
  --spoiler--
  5 -6 ... scrikss
 6. 6.
  yapacağın trollemeyi sikeyim arkadaşım. sabah sabah rüyanda mı gördün mına koyim
  3 -1 ... jarrus
 7. 7.
  boşbeleşliktir, fırsatçılıktır.
  2 -1 ... scrikss
 8. 8.
  eyyamdır kralıdır. basketbol salonunda rakip takımın can güvenliğini sağlayamayanlar, şimdi güya can güvenliği derdine düşmüş!
  4 -1 ... crossd
 9. 9.
  taş mı? TAŞ MI?????? nasıl bi taş peki ? Bu taş ön camı delip geçiyor. Ve sanırım bu taşın içerisine saçma yerleştirmişler ki şoförün çenesinde 2 adet saçma şu an duruyor telefonla bağlandı yayına kendisi anlattı. alın kaynak: http://www.fanatik.com.tr...son-hamlemi-yaptim-421515

  saçma saçma konuşmayın. burada 40 tane insanın canına kast edilmiştir amaç şoförü öldürüp otobüsün kontrolünü kaybetmesini saplayıp otobüsün yuvarlanmasıdır. ama bazıları şerefsizliğini o kadar benimsemiştir ki bu olayda bile o şerefsizliklerini bozmamış, gerek ertelenmeye karşı açıklamalar yapmış, gerek bu olayda keşke ölselerdi diyen taraftarlar çıkmıştır. Allah ın cezaları yarın öbür gün aynı şey sizin başınıza gelse siz ne yapacaktınız? azcık adam olun, empati kurun.
  3 -1 ... entelolmayankisi
 10. 10.
  doğru karar bir daha olmasın diye tedbir alınsın bırakın olayın üzerine gidilsin bide hiçmi koruma yoktu bir yandanda hak ediyorlar ( burayı yanlış anlamayın) onca parayı alıyorsunuz bir iki koruma tutsananiza kıçı kırık millet vekillerin bile korumalari varken siz nasıl öyle rahatoluyorsunuz bir otobüsle gidip geliyorsunuz pes.
  1 ... nemrud