1. 1.
  zor bir durum allah kimsenin başına vermesin.

  biri bunaltacak kadar ilgili, çok düşünceli, güzel de sayılır, elde edilir gibi, evlenilecek kız, mantık ondan yana, çevre ondan yana, dünya ondan yana lan!... evlen çocuklarının anası torunlarının babaannesi, kayınçonun kardeşi, erkek kardeşinin karısının eltisi olsun. neyse zaten akrabalık bağlarını bilmem. ama ya gönül?

  biri güzel, sahiden güzel. güzelliğinin farkında. ilgi istiyor, ama ilgi görmeden ilgi bu. ona doğru kişi olduğunu kanıtlamanı istiyor. evlilikten uzak, sözden uzak, kız istemesi, nişan, tavuk alması, çeyiz sermesi, gelin hamamı hepsinden uzak lan!

  ama gönül var ya gönül. o piiiiiiiiibb gönül. yollu gönül!

  diğeri gizliden seviyor. ama arkadaş ya hani görülmüyor sanıyor. bakkal bile biliyor lbe! herkes çekip kenara 'bu kızın durumu ne olacak' diyor. o sırdaş, o yoldaş, o bildiğin kanka! içi kan, gözü irin ağlasa da (iğrenç) hacılı, hocalı, babalitolu konuşsa da en baba aşık o! en saygı duyulası kişilik o! en iyisini hakeden o! o aşk hayatı taktikçisi, seviyorsan git konuşçu, ben yemedim al sen yeci. fedakarcı(?)

  ama o gönül yok mu zürriyetsiz gönül, bok yiyen gönül, çapına dik indiğim gönül?
  1 -1 ... balona rovesata atamayan adam
 2. 2.
  yeşilçam dayağı atarlar adama. bi o tokatlar bi o tokatlar. tokattan kastımı anladın sen.
  2 ... magna carta
 3. 3.
  Daha yok muydu dedirten durumdur.
  1 ... sembuseklicorba
 4. 4.
  ulan allahsız biz 1 tanesini bulamıyoruz.denilen adamdır.
  2 ... adabayor34
 5. 5.
  seriye bağlamış adam mk helal olsun.
  Yazı tura at, 1. yazı
  2. tura
  3. olan da dik gelirse artık onu alırsın.
  ... kendinden utanan adam
 6. 6.
  biz bitanesini bulamıyoruz adam üçünün arasında kalıyor vay ... Zor bi durum olabilir ama filim gibi bir şey olması lazım .
  ... pasa5007