1. 1.
    Ukrayna'da gerçekleşen korkunç olay. Bebeğini kocasından kıskandığı için üç haftalık bebeğinin boğazını kesip öldürmüş.

https://m.haberler.com/am...kiskanip-11870752-haberi/
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    cok yazik, dogum sonrasi sendromu olumcul olabilir.

bu yuzden cocuk sahibi olmayi dusunmuyorum.
    3 -6 ... bardacuk
  3. 3.
    Edindiğim bilgilere göre Kadınların lohusalık döneminde ayarlar iyice bozulabiliyor, bu dönemi atlatırken dikkatli olunmalı. Anadolu'da albastı denmiş buna.

lohusalık dönemi duygusal gel gitler'in olduğu çok kritik bir dönem. Dikkatli olunmalı...

Edit: lohusalık dönemi belirtileri ve kişinin göstereceği reaksşyon herkeste aynı olmadığı gibi herkes bu dönemi aynı şekilde yaşamıyor. Diye biliyorum.
    1 ... isminiunutanadam
  4. 4.
    Lohusalığı bahane etmeyin ya kadın psikopat pisliğin tekiymiş. Allah belanı versin.
    Milyonlarca kadın lohusa dönemini atlatıyor, hepsi bebeğini öldürsün boğazını kessin o zaman. Umarım bebeğine yaptığının aynısı başına gelir ve öyle can verir. Hiç acımıyorum.
    6 ... kedila
  5. 5.
    lohusalığı en az hasarla atlatmak için hamilelik öncesinde ve hamilelik döneminde alınması gereken besinler vitaminler vs .ler var sanırım. bir de eşin ve ailenin desteği önemli. doğru davranmak doğru yaklaşmak gerekir. küçümsenecek bir dönem değil. tabi bu olayın sebebi lohusalıktır demiyorum.
    1 ... sososo
  6. 6.
    Evet lohusalık depresyonu diye bir şey var hatta halk arasında alkarısı diyorlar ancak adi üstünde bu depresyon bu kadının yaptığı ise depresyon değil düpedüz posikopatlik. Hicbir normal kadın lohusa oldu diye böyle canileşmez bu kadın kasap bir orospu ötesi değil aynı şekilde idam edilmeli.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda