1. 1.
  çoğu sapık kişiliğin hayal kurarak masturbasyon yaptığı, temizlik yaparken giydiği pembe ve daracık mini şort ile kalçasının arasına giren şortuyla beraber hayallerini süsleyen üstündeki kırmızı ve şeffaf askılı sütyeniyle bakıldığında dimdik göğüs uçları olan henüz yeni evlenmiş ve sapıklardan habersiz, tez vakitte bir apartman abisi tarafından bi punduna getirilip s.kilecek olan bayandır. kocası işteyken temizliğe girişir ve böyle kendini sergiler.
  12 -42 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  yeni evli çiftten birisidir. sapıkların fantezisi, trollerin en büyük eğlenceleridir. *

  edit: herif 2 dkda 6 eksi yemiş. nicki gören eksiliyor demek ki.
  1 -7 ... vivaldi
 3. 3.
  kocası gelınce boyle hayal gorene yaslayacak olan kadındır.
  1 -1 ... kutuk
 4. 4.
  yengeyi ifşa etmesen iyidi be hacı.

  adam evlenir. cillop gibi karısı vardır. her gün işe giderken metrobuste kabuslar görür. komşunun bekar oğlu bizimkini baştan çıkarırsa diye. bütün gün bu sıkıntı içerisinde yaptığı iş verimli olmaz. bi zaman sonra işsiz kalır. girdiği bunalımın da etkisiyle eşi ile problemler başlar ve boşanırlar. üç ay sonra eski karisini komşunun oğluyla çay bahçesinde görür. kabuslar gerçek olur.
  halbusi karisina guvenseydi, paranoyaya baglamasaydi, karisini sözlüklerde ifşa etmeseydi hiç bir problem olmayacaktı. bembeyaz memeleri başkası avuclamicakti hem.
  3 -5 ... 0fu0
 5. 5.
  simsiyah adamın simsiyah kalemi.(zenci) ilgilenenlere.
  ... calisirsa yapacak olan adam