1. 1.
  Milli iradeye karşı gelen vadan hayini kardonçudur.
  Muktemelen fedönün propakanda acanıdır bu.
  Bolis kimlig soruyormuş. Ba ba ba soracak dabi kimlig. Ayrıca afkan kardeşlerimiz bizim ümmed kardeşimiz. nifag sogma aramıza.
  17 -8 ... tengir budun
 2. 2.
  Şovdur. Ayrıca işi yoksa neden üç çocuk yaptığı merak edilir.
  1 -14 ... infandous
 3. 3.
  Aaaa benim babam lan bu.
  14 -2 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  nettir. "akepeyi devirmek için sol partilerden birine vereceğim" diyor. helal olsun, işte bu. bu şekilde birlik olabilirsek akepeyi indirebiliriz.

  mümkünse bu kardeşimize maddi yardım kampanyası düzenleyelim derim ben. tamam tayyip'in tavsiyesiyle 3 çocuk yapıp kısa sürede ünv'ye gitmelerini sağlamış ama olsun. insanlık bizde kalsın. hem hatasını anlayıp dönmüş işte.

  12:52'deki ihtiyar da benim dedem. dededen chp'liyiz biz. cnm yha. ne de güzel açıklama yapmış "böyük tahım, böyük parti olduğu için" cnm dedem yha, meşşur oldun.
  4 -14 ... caksoy 58
 5. 5.
  adam sonuna kadar haklı, sapına kadar, dibine kadar haklı. zenginin zenginleştiği, fakirin fakirleştiği; türkiye cumhuriyeti vatandaşının suriyeliler, afganlar kadar değer görmediği bir zamandayız. buralarda suriyeli çocuklar çok: zenginler. her yere dükkan açıyorlar, özel okullarda okuyorlar, biz mazlumlardan daha lüks hayatlar yaşıyorlar. bunlar mazlumdur, bakalım... dediler de kimin mazlum olduğu açık. adam karton topluyorum bana kimlik soruyorlar ama elin afganına, suriyelisine sormuyorlar diyor. hastanelerde filan insanlara hayvan gibi muamele gösteriyorlar, gülüyorlar, alay ediyorlar. kazandıkları seçmen saygısını hızlı bir ivme ile kaybediyorlar. millet gözünü açıyor. o dalga geçtiğiniz kitle hepimizden akıllı. açlığı hisseden, bi dakika ya? diyor.
  9 -3 ... t i b b
 6. 6.
  Fetö nün sokaktaki adamlarındandır. istihbari çalışmaktadır.
  2 -5 ... eski bir ruya
 7. 7.
  çocuklarını da al git şeklinde cevap verilmesi muhtemel olan emekçi kardeşimizdir.

  Dediklerinde son derece haklıdır. Kendi ülkende mülteci durumunda olmak sadece bizde görülebilecek olaylardan biridir.
  4 ... altan518
 8. 8.
  milyonlarca mülteciye her türlü imkan var, daha devlet kendi vatandaşına sahip çıkamamış. haklı olan kartoncudur, eleştirenler gidip kumda oynasın ya da klavyeyi götüne soksun.
  5 ... kavunvebira
 9. 9.
  (bkz: ortalıh çoh garışdı oyum ahapeye)
  6 -1 ... rumeli71
 10. 10.
  dünyanın en haklı isyanıdır.
  4 ... kendinedoktor