1. 1.
    Şüphesiz ki " yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz " sorusuna verdiği haklı cevaplarda görülen isyandır.
    http://www.youtube.com/wa...=dYrCFi6xoE8&t=11m23s+
    18 -8 ... totonok folmondoko boton gomo
  2. 2.
    Milli iradeye karşı gelen vadan hayini kardonçudur.
    Muktemelen fedönün propakanda acanıdır bu.
    Bolis kimlig soruyormuş. Ba ba ba soracak dabi kimlig. Ayrıca afkan kardeşlerimiz bizim ümmed kardeşimiz. nifag sogma aramıza.
    17 -8 ... tengir budun
  3. 3.
    Şovdur. Ayrıca işi yoksa neden üç çocuk yaptığı merak edilir.
    1 -14 ... nattleite
  4. 4.
    ulan belki de sizinkilerin " en az 3 çocuk " tavsiyesine uydu adam.
    tiplere bak ya.
    hiç bi skin sorumluluğunu da kabullenmiyorlar.
    12 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
  5. 5.
    Aaaa benim babam lan bu.
    14 -2 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    nettir. "akepeyi devirmek için sol partilerden birine vereceğim" diyor. helal olsun, işte bu. bu şekilde birlik olabilirsek akepeyi indirebiliriz.

mümkünse bu kardeşimize maddi yardım kampanyası düzenleyelim derim ben. tamam tayyip'in tavsiyesiyle 3 çocuk yapıp kısa sürede ünv'ye gitmelerini sağlamış ama olsun. insanlık bizde kalsın. hem hatasını anlayıp dönmüş işte.

12:52'deki ihtiyar da benim dedem. dededen chp'liyiz biz. cnm yha. ne de güzel açıklama yapmış "böyük tahım, böyük parti olduğu için" cnm dedem yha, meşşur oldun.
    4 -14 ... caksoy 58
  7. 7.
    bu ülke insanları neden bu kadar basit? sol parti gelince sihirli değnek değdiricek ya buna. birden süper iyi yaşam şartlarına sahip olucak. abicim partilerden medet umma. işlerini büyüt git başka yerde çalış ne bileyim düzenli bir işe gir bir şeyler yap. öff sıkıldım.
    5 -12 ... monte kristo kontesi
  8. 8.
    adam sonuna kadar haklı, sapına kadar, dibine kadar haklı. zenginin zenginleştiği, fakirin fakirleştiği; türkiye cumhuriyeti vatandaşının suriyeliler, afganlar kadar değer görmediği bir zamandayız. buralarda suriyeli çocuklar çok: zenginler. her yere dükkan açıyorlar, özel okullarda okuyorlar, biz mazlumlardan daha lüks hayatlar yaşıyorlar. bunlar mazlumdur, bakalım... dediler de kimin mazlum olduğu açık. adam karton topluyorum bana kimlik soruyorlar ama elin afganına, suriyelisine sormuyorlar diyor. hastanelerde filan insanlara hayvan gibi muamele gösteriyorlar, gülüyorlar, alay ediyorlar. kazandıkları seçmen saygısını hızlı bir ivme ile kaybediyorlar. millet gözünü açıyor. o dalga geçtiğiniz kitle hepimizden akıllı. açlığı hisseden, bi dakika ya? diyor.
    9 -3 ... t i b b
  9. 9.
    Fetö nün sokaktaki adamlarındandır. istihbari çalışmaktadır.
    2 -5 ... eski bir ruya
  10. 10.
    çocuklarını da al git şeklinde cevap verilmesi muhtemel olan emekçi kardeşimizdir.

Dediklerinde son derece haklıdır. Kendi ülkende mülteci durumunda olmak sadece bizde görülebilecek olaylardan biridir.
    4 ... altan518