1. 1.
  geneli gazetelerde insanların birbirlerini nasıl katlettiklerini anlatan ibret alınası 16 yaşından küçüklerin okumaması gereken haberleri ile donatılmış ve genelde yine gazetelerin 3. sayfalarında yer alan haberler.
  ... chemsuk
 2. 2.
  gaffur'un koleksiyonunu olusturan sayfa haberleridir.
  ... ankakusu
 3. 3.
  "şırnak'ta 2 kız çocuğuna tecavüz edip öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan abdullah başçı'nın (21) hastaneye getirilişi sırasında yaşanan linç girişiminin bilançosu ağır oldu. Olaylarda 48'i jandarma 27'si de polis olmak üzere 75 güvenlik görevlisi, 1'i ateşli silahla, 22'si darp edilerek 23'ü sivil olmak üzere toplam 98 kişi yaralanırken hasan söyler (25) adlı bir kişi göğsüne kurşun isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi. kurşunun polis silahından çıkıp çıkmadığı belirlenemezken valilik olayları PKK yandaşlarının devlet otoritesini zayıflatmak arzusuna bağladı"

  yok artık diyorum başka bişey demiyorum, habere bak bea, katliam olmuş haberimiz yok!
  ... chemsuk
 4. 4.
  Genellikle şunlara benzeyen başlıklara sahip haberlerin yer aldığı gazete köşesi:

  - Kanlı para yakalattı
  - Öldürdüğü adamın kamerası ele verdi
  - iki valizde bir ceset
  - Hayat kadınının kopan düğmesi cinayeti çözdü
  - Vasiyetteki yüzükler imamın sonu oldu
  - Namazı katili kıldırdı
  - Anne katilini çoraptaki kan lekesi yakalattı
  - Baba katilini silahla verdiği poz yakalattı
  - iŞLEDiĞi CiNAYETi KiMLiK KONTROLÜNDE ANLATTI
  - CANi KARI KOCAYI BANTTAKi iZ ELE VERDi
  - Alyanstaki yazı cinayeti aydınlattı
  - Taşıdığı mal sonunu hazırladı
  1 ... bilgistan
 5. 5.
  sadece kısa bilgi şeklinde elde bulunan, ayrıntıların baskıya yetişememesi sonucu alınan önlem. haberci olarak habersiz addedilme tehlikesine mukabil önem değeri yüksek haberi ayrıntının belirsizliği nedeniyle üçüncü sayfaya atmak. lan biraz iyi niyetli olun, optimist yaklaşın be!-bunu diyen ben değilim diğeri- hemen sallamışsınız, tamam muhalif tavır üstadı; alayı göt bunların.
  ... malulsuur
 6. 6.
  haberin fotoğrafında, yasak aşk cinayetine kurban gitmiş bir kadın vardı.. yasak aşk cinayetine kurban gitmiş bir kadının haberi vardı..üzerine örttükleri gazetede..
  1 -1 ... havada panik
 7. 7.
  bu sayfalarda en sık yer alan illerimiz adana * ve samsundur
  1 ... simurg
 8. 8.
  genelde cinayet, kaza, tecavüz, hırsızlık haberleridir. ülkede ünlü olmak isteyen o kadar insanın, fotoğrafının ya da haberinin olmasını istemeyeceği tek yerdir kanımca. (bkz: üçüncü sayfa haberlerine konu olmak)
  ... sophie
 9. 9.
  kim kimin karnına 20 bıçak darbesi indirdi, yok efendim kim canına kıydı, kim karısını kesti , kimi tır ezdi haberleridir okuyanında psikolojisini bozacağından bozabileceği demiyorum dikkat çekerim okunmamalıdır bence.
  1 ... kararinda karinca
 10. 10.
  Yurdum insana ozel "hassiktirrr" haberler bolumudur. Ayrica bedirhan gokce bestfm de yayin yaparken bu konseptten esinlenip programinin adini "bedirhan gokce ile ucuncu sayfa" koymustur.
  ... nojobnomoneynoproblem