1. 1.
  güzel bir yazı,mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
  ABD, Rusya, ingiltere, Fransa, Çin, Hindistan, Pakistan, Kuzey Kore, israil, Almanya, Türkiye, italya, Belçika, Hollanda
  Kitleleri tek seferde yok edebilecek Nükleer Silahlara sahip ülkelerdir.
  Savaş sırasında Nükleer Bombaların atıldığı bölgelerde yaşayan insanlar anında buharlaşacakları için şanslı sayılırlar.. Geri kalan insanların büyük bir kısmı Güneş"in yüzey sıcaklığından daha yüksek bir sıcaklıkla acılar içinde yanarak veya aşırı dozda radyasyona maruz kalarak ölecektir.
  Nükleer bombalar neticesinde milyonlarca ton radyoaktif duman gökyüzünde yükselerek bir katman oluşturacaktır. Gecenin karanlığı gibi her yere yayılan bu zehirli duman tüm Dünya"yı kaplayacağı için Güneş ışınlarının yeryüzüne ulaşmasını engelleyecektir ve Dünya'nın her yerindeki sıcaklık "EN AZ" 20°C azalacaktır. Yüzlerce yıl boyunca devam edecek olan bu nükleer kış sonucunda oluşan iklim değişikliği, adaptasyon sağlayamayan tüm canlı türlerini yok edecektir. Ayrıca Ozon Tabakası büyük zarar göreceği için Dünya uzaydan gelecek radyoaktif ışınlara da maruz kalacaktır.. Norveç'teki Kıyamet Ambarı gibi sığınaklarda saklanarak hayatta kalmayı başaran insanlar olsa bile Dünya verimsiz ve tehlikeli bi gezegen haline geleceği için çok yaşayamayacaklardır..
  -Einstein "III. Dünya Savaşı'nda hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum, ama IV. Dünya Savaşı'nda taş ve sopaların olacağını biliyorum" Demişti.
  alıntıdır.
  -1 ... mikrofonsuzvokalist
 2. 2.
  dostum türkiyenin bir tane nükleer silahı yok ayrıca (bkz: ruhi çenet).
  ... kentswich