1. 1.
    yine chp'lileri utandıran bir chp'li vekil hareketi.

http://gazetelink.com/chp...-cezaevinde-ziyaret-etti/

bir chp'li olarak mevcut chp yönetimi ve vekillerinden tiksiniyorum. boktan, popülist ve sikik solculuğunuzu alın ve gidin. atatürk'ün partisini işgal ediyorsunuz.
    15 -4 ... faytonfayt
  2. 2.
    chp ve hdp'nin aynı bokun laciverti olduğunun en güzel örneğidir. chpkk
    3 -2 ... seruven44
  3. 3.
    ne var bunda fikirdaşlar buluşmuşlar.

daha fazla cehapelilinin ziyaret etmesini temenni ediyorum belki cehapeye oy veren bir kaç bilinçli insan neyin ne olduğunu artık kavrar.
    2 -3 ... kifayetsiz kelimeler
  4. 4.
    öztürk yılmaz ın selahattin demirtaş ziyareti
    6 -1 ... istebuarimaya
  5. 5.
    solunuza bir fraksiyonunuza iki. chp, sağ ya da sol parti değil, milliyetçi ve atatürkçü bir partidir.

bu hareket ise skandaldır ve seçmene ihanettir.
    5 -1 ... barilla
  6. 6.
    kılışdar'ın akpye bahçeli'den daha az faydalı olduğunu düşünen aptaldır.
    1 ... 0fu0
  7. 7.
    kendisi ardahan milletvekilidir. iyi insandır fakat bazı yanlışlıkların içine girmiştir. temennim biraz daha hassas olmasıdır aksi taktirde o yaşadığı olaylar unutulacak. kim saygın biriyken it olmak ister?
    2 -1 ... basmaci
  8. 8.
    Söyleyecek söz bulamadım.Artık hangi parti olursa olsun pkk destekçisi insanları ziyaret vb.faaliyetler içerisine girmelerini kınıyorum.
    2 ... casper520
  9. 9.
    Kendisi zamanin PKK'si olarak emperyalist usagi olan Seyit Riza'yi yok eden Atatürk'ün güya partisi olan CHP, günümüzün emperyalist usagi olan PKK'nin siyasi kolu HDP ile ittifak görüsmeleri yürütmektedir.

CHP icin Atatürk'ün partisi diyenleri Allah islah etsin. CHP cökmüstür, bitmistir. 10 seneye kalmaz terör listesine alinir, benden size söylemesi.
    1 -1 ... muhalefetemuhalefet
  10. 10.
    Zamanın pkksi seyit rızadan özür dileyen tayyip erdoğan varken kimse bomboş konuşmasın.
    1 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot