1. 1.
  bir kemal kılıçdaroğlu açıklaması.

  nasıl da büyük bir gururla açıklamış bunu sayın müdürümüz. gelecek olan tepkileri, haklının yanında olmanın verdiği öz güven ile hiçe saymış.

  haberi az önce okudum, inanın duygulandım. hata ve hatta , demirtaş'ın hapiste olmasının yanlış olduğunu da belirtmiş sayın kılıçdaşbaş bu açıklamasına ek olarak.

  söyleyecek söz bulamıyorum arkadaşlar. zalimin karşısında, mazlumun yanında olan bir lideri görmek gerçekten mutlu etti beni.

  gel de oy verme buna.

  başkan kemall, başkaan kemalll, başkan kemaaaalll ! tayyip diktatörgghh, taayyipp diktatörghh, taayyyyiipppp diikttaaaööörrrghhhh!

  http://haberegider.com/ki...-demirtasa-ben-gonderdim/
  3 -3 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  mitçileri, ingiltere'nin organize ettiği oslo toplantılarına, pkk'lı teröristlerin ayağına gönderen tipi akla getirmiştir.

  ha tabi bir de habur'dan buyur ettiği teröristleri mahkemeye getiremeyip, mahkemeyi onların ayağına göndermesi olayı da vardı.

  bağımsız(!) mahkememiz bunları serbest bırakılması için talimat almıştı. pişmanlık yasasına girsin diye "pişman mısınız?" diye sordular. bunlar yemin billah ederek pişman olmadıklarını anlattılar ama nafile... mahkeme "gözünüzden anladık. pişmansınız" diye salıverdi bunları!

  yandaşlar, suratınıza tüküreceğim ama o da nafile... boşa gider.. öyle yüzsüzsünüz.
  4 -1 ... rumeli71
 3. 3.
  Vallahi açılım sürecinde halay çeken akepelileri özledik.

  Meydanlarda okutulan mektupları gördü bu memleket. Terör örgütü elebaşı ile aynı kapta yemek yiyenleri izledi bu millet. Gizli kapaklı verilen tavizleri unutmadı kimse.

  Boş yapmayalım. Yarın bir gün ulu hakanımız yine kaldırılır da tek Tek entry silmek zorunda kalırsınız.
  4 ... odysseus