1. 1.
  sütlü tatlılar alanında rakipsiz bir yer. özellikle yeni tatlılar üretiminde zevkine güvenilir bir yer.
  1 ... dark side of the moon
 2. 2.
  tahtını yavaş yavaş mado'ya kaptıran firmadır .
  1 ... gerko
 3. 3.
  cheesecake, pasta, su boregı vs.. hepsınde bır ısletme bu kadar mı basarılıdır! bırbırınden lezız yıyeceklerıyle efsanelesen zıncır magazadır.
  2 ... painkiller
 4. 4.
  yaptıkları tatlıların kalitesine laf söyleyemediğim, mönülerindeki tatlı isimlerinin pek bir enteresan olduğu şirkettir, firmadır, dükkandır, tatlıcıdır.

  tatlıyı yedikten sonra para öderken, ne yediğinizi unutabilirsiniz, adisyona bakamayacak durumda da olabilirsiniz.. bu yüzden biryerlere not almanız tavsiye olunur.

  ha bir de mönüleri aşure plus gibi marjinal bir tatlıya sahiptir.

  alkışların, yalarım, yutarım..
  1 ... eldaina
 5. 5.
  zilyon çeşit tatlısı ve güleryüzlü hizmetine karşın mado ve bolulu hasan usta karsişsinda zor tutunmaktadirlar. menüleri yakında ansiklopediye dönecek diye korkuyorum.
  1 ... strife
 6. 6.
  çıkış yeri ankara mı istanbul mu sorusuna yanıt aradığım marka.
  1 ... palta
 7. 7.
  artık pastasını 3'e bölmesi gereken bir firmadır.
  (bkz: sütiş)
  (bkz: mado)
  (bkz: özsüt)
  ... karpuzkabugu
 8. 8.
  artık her yıl dünyada düzenlenen pasta yarışmalarına katılacaklarını açıklamışlardır. bu konuda iddialılar. geçen yıl bir de ödül aldılar, ödüllü pastaları bayilerinden alınabilir.
  1 ... depeyi
 9. 9.
  kendileri pastalarını ne kadar övsede; büyük pastalarına lafım yok ama porsiyon olarak pastaları gerçekten çok kötü incecik keki üstünde kocama krema yığını gerçekten çok ağır 2 kaşık aldıktan sonra baygınlık getiriyor insana... sütlü tatlılarına gelince bolulu hasan usta nın eline su dökemez...
  2 ... erme1984
 10. 10.
  izmir kökenli olduğunu öğrendiğim, kurumsallaşma ve standart olarak çok başarılı bulduğum pastane zinciri.
  Bir anda inanılmaz hızlı bir şekilde yayılarak Türkiye'nin birçok şehrine şubeler açmıştır. Sadece hızlı yayılması ile değil, farklı illerde girmiş olduğum şubelerindeki, ürün ve hizmet standardı ile de beni şaşırtmıştır.
  Pasta ve tatlı çeşitliliği çok fazladır. Lezzetleri mükemmeldir ve hepsi birbirinden farklıdır. Fakat ilginç bir şekilde pastalarını ağır bulan insanlar da vardır.

  Biraz yüksek olan fiyatlarını kesinlikle hakettiğini düşündüğüm firmadır. Tek geçeceğim ve başka bir yerde benzerini bile yemediğim profiterolünü ısrarla tavsiye ederim
  2 ... mothman