bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sütlü tatlılar alanında rakipsiz bir yer. özellikle yeni tatlılar üretiminde zevkine güvenilir bir yer.
  1 ... dark side of the moon
 2. 2.
  tahtını yavaş yavaş mado'ya kaptıran firmadır .
  1 ... gerko
 3. 3.
  cheesecake, pasta, su boregı vs.. hepsınde bır ısletme bu kadar mı basarılıdır! bırbırınden lezız yıyeceklerıyle efsanelesen zıncır magazadır.
  2 ... painkiller
 4. 4.
  yaptıkları tatlıların kalitesine laf söyleyemediğim, mönülerindeki tatlı isimlerinin pek bir enteresan olduğu şirkettir, firmadır, dükkandır, tatlıcıdır.

  tatlıyı yedikten sonra para öderken, ne yediğinizi unutabilirsiniz, adisyona bakamayacak durumda da olabilirsiniz.. bu yüzden biryerlere not almanız tavsiye olunur.

  ha bir de mönüleri aşure plus gibi marjinal bir tatlıya sahiptir.

  alkışların, yalarım, yutarım..
  1 ... eldaina
 5. 5.
  zilyon çeşit tatlısı ve güleryüzlü hizmetine karşın mado ve bolulu hasan usta karsişsinda zor tutunmaktadirlar. menüleri yakında ansiklopediye dönecek diye korkuyorum.
  1 ... strife
 6. 6.
  çıkış yeri ankara mı istanbul mu sorusuna yanıt aradığım marka.
  1 ... palta
 7. 7.
  fransa'nın ünlü pastacılık okullarının fabrikalarına stayer öğrenci gönderme talebinde bulunduğu firma. ayrıca istanbul'un en lezzetli suflesinin yapıldığı yer.
  ... depression
 8. 8.
  artık pastasını 3'e bölmesi gereken bir firmadır.
  (bkz: sütiş)
  (bkz: mado)
  (bkz: özsüt)
  ... karpuzkabugu
 9. 9.
  artık her yıl dünyada düzenlenen pasta yarışmalarına katılacaklarını açıklamışlardır. bu konuda iddialılar. geçen yıl bir de ödül aldılar, ödüllü pastaları bayilerinden alınabilir.
  1 ... depeyi
 10. 10.
  kendileri pastalarını ne kadar övsede; büyük pastalarına lafım yok ama porsiyon olarak pastaları gerçekten çok kötü incecik keki üstünde kocama krema yığını gerçekten çok ağır 2 kaşık aldıktan sonra baygınlık getiriyor insana... sütlü tatlılarına gelince bolulu hasan usta nın eline su dökemez...
  2 ... erme1984