1. 1.
  öncelikle;
  (bkz: öznel kamera açısı)

  bilindik reklam anlayışının çok dışında bir reklam. kamera açısı öznel olduğu için yapılan hareketleri sanki siz yapıyormuşsunuz gibi bir izlenim oluşuyor. sanki siz sahanın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. hareketler çok ani olduğu için reklamı izlerken başınız dönelibilir. son yıllarda yapılmış en sıradışı reklam. nasıl yapıldığı hakkında ise en ufak bir fikrim yok. o kamerayı nasıl o şekilde kullandılar akıl sır erdirmek gerçekten mümkün değil.

  işte reklam;

  http://www.youtube.com/wa...HFbmU&feature=related+

  edit: (buradan da izlenebilir)
  3 -1 ... minik mavi balina
 2. 2.
  robin van persie'nin gözünden izleyenlerle buluşan reklam.

  reklamın başlangıcı ve bitişi aynıdır. ilk başta robin van persie'ye faul yapılır yere düşer arkadaşı kaldırır, robin van persie frikikten golü atar. arsene wenger onu o maçta keşfeder. ondan sonra arsenal'e transfer olur ve arsenal'deki maçları ve idmanları görüntüye gelir. en sonunda portekiz - hollanda maçında yine kendisine faul yapılır, yere düşer, Ruud van Nistelrooy kendisini kaldırır ve van persie vuruşunu yapar...
  1 -1 ... minik mavi balina
 3. 3.
  muhteşem bir reklam olmuştur. insanın izledikçe futbolcu olası geliyor vallahi...
  1 -1 ... you cant help me
 4. 4.
  (bkz: sıradaki gelsin)
  -1 ... hebeley episode ii
 5. 5.
  inter'le yapılan maç sırasında marco materazzi'nin elini ve kolunu abartılı kullanmasıyla, materazzi'nin oyun tarzını çok güzel ve esprili bir biçimde işlemiştir. sürekli tokatlıyor, harika olmuş. antrenman sırasında arkadaşının şortunu indirmesi de ayrı bir bomba.
  ... hoyrat hayalet casper
 6. 6.
  reklamda cristiano ronaldo golü attıktan sonra robin van persie arkadaşımızla tehlikeli bir ilişki içine girmektedir, orada ne yapmaktadır orası muamma.
  1 -1 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  guy ritchie'nin aklına gelmiş olan reklamdır.. nasıl bir yönetmen olduğunu bir kez daha göstermiştir bize böylece..

  (bkz: snatch)
  1 -1 ... don santino corleone
 8. 8.
  Mottosu take it to the next level olan,reklamcılık alanında diğer bütün rakiplerinin eline vermiş (bkz: eline vermek) süper reklam (Adidas daha yerlere çizgi çeksin) . Bir futbolcunun kariyerinden anektodları bildiğimiz fps kamera açısıyla veriyor. Reklam esnasında çalan müzik için:

  Eagles of black metal - Don't speak
  ... kornisten kovulan perde ruleti
 9. 9.
  van persienin anlatılmadığı reklam. van persie'nin sponsoru adidastır.
  1 ... elmo
 10. 10.
  hafiften call of duty 4'ü bize anımsattıran reklam. nike reklam yapmasını çok iyi biliyor.
  ... wolf