1. 1.
  insanı karanlıklara, düş kırıklıklarına sürükleyen bir şeydir. bir yandan öfke bir yandan acıyı ve üzüntüyü tattırır insana. . kin kusmak ama bir yandanda sizi sevmesini istersiniz. burnunuzda onun kokusu. kalbinizde yine onun heyecanı vardır.
  6 -2 ... efsane yazar
 2. 2.
  onun sizi ziklemediği kadar acı olan gerçek bunu bildiğiniz halde hala ona aşık olup götünü kaldırmaktır.
  2 ... hipotalamus
 3. 3.
  sizi takmayan eski sevgilinin sizi takması için sizin onu takmamanız gerekir ve onun bunu bilmesi gerekir ki aslında bu da sizin onu taktığınız anlamına gelir iyisi mi siz olayı akışına bırakın devreler yanmasın. * * *
  2 ... gmtfkyck
 4. 4.
  ex ten next olmaz sözünü bir kez daha hatırlatılmasını gerektiren başlıktır.
  7 -1 ... darkbow
 5. 5.
  ne kadar extra içsenediz de , winston ları arka arkaya içip efkarlansanız da, fizy den sensiz olmaz şarkasını defalarca dinleyip karanlıkta gözlerinizi geçmişe dayasanız da o sizi siklememektedir arkadaşım büyük ihtimalle osura osura uyuyodur veya yeni sevgilisiyle mıncıklaşa mıncıklaşa mesajlaşıyodur.en iyisi yatın uyuyun yarın ders var.
  5 ... cmon
 6. 6.
  bir süre sonra alışıp her şeyi gömüp ileriye bakmaya başlıyorsunuz. ama erkeksiniz, eğer bayansınız hırsa bindirip o erkeği elde edene kadar 1000 takla atıp etikten sonra şutluyorsunuz.
  1 -1 ... you touch me tralala
 7. 7.
  Normaldir.Adı üstünde eski sevgili.
  1 ... sinemasaldus
 8. 8.
  (bkz: aşk acısını silen ilaç)
  1 ... hectoruk84
 9. 9.
  acı ama gerçek.
  yuvasında mutlu mesuttur. çok da umurundaydı ya?! neden düşünsün, niye tekrar hüznü yaşasın? niye sönmüş bir ateşi üfleyerek külünü yakmaya çalışsın? siz hâlâ o'nu siklerken...
  2 ... sentenced
 10. 10.
  hele ki bir de özlediğinizi söylemek için aradığınızda aylar sonra, konuşma esnasında size yeni sevgilisinin ismiyle hitap etmişse yanlışlıkla da olsa tadından yenmez yemin ediyorum.
  2 ... marmelat