1. 1.
    akp istanbul kadın kolları başkanı, sinirli, avukat abla
    ... siriderya
  2. 2.
    27. dönem akp tokat milletvekili.
    ... recomax
  3. 3.
    Üzerinde durmaya değmeyecek sıradan köylü keko.
    Yalnız 50 yaşındaymış, hiç tahmin etmezdim bir an şaşırdım.
    1 -1 ... nardaninciler
  4. 4.
    59 yaşında değil 50 yaşındadır. Meclisteki adamakıllı sayılı milletvekillerimizdendir. Bazı erkek vekillerden daha erkektir. Konuşmalarını dinlemeniz sizin de bu kanıya katılmanıza yetecektir.

Helal olsun sana özlem zengin, arkandayız!
    4 -6 ... kedi peri
  5. 5.
    en itici akp'lilerden birisidir. konuşmalarının çoğu ve ses tonu aşırı provoke edicidir.
    3 ... sivrisinek terbiyecisi
  6. 6.
    provakatör söylemleriyle sinir bozan, Aşırı itici bir kadın. Kendisini üç kelimeyle ifade etmek gerekirse o da arsız, yüzsüz, çirkef olur.

Tesettürlü mü ? Evet..
    köylü mü? sapına kadar..
    anadolulu mu? evet..

Tam da anadolunun bağrına basacağı türden bir kadın.

Halamın ismi de özlem, bakıyorum ki taban tabana zıt iki insan..
    4 ... sweetmandarine
  7. 7.
    https://twitter.com/irfan.../1362698658957918215?s=21

Şöyle bir konuşma yapmış. Tacizde tacize uğrayanı suçlamak ilginç. Bir de bu kadın hukukçu.
    4 ... oberst
  8. 8.
    Erkek olarak bile utandım yerin dibine girdim. Şu cümle ne kadar hazin değil mi? "Onurlu kadın, ahlâklı kadın beklemez gider suç duyurusunda bulunur " hayatımda tanıdığım en onurlu en ahlâklı kadın çektiği çileyi yıllarca taşıdı ve dayanamayıp harekete geçti. Kim onursuz diyebilir ona? Kim ahlaksız diyebilir? Bu ülke kadın mezarlığına döndü koruyamadığınız, başı açıksa bilmem neci, başı kapalıysa bilmem neci dediğiniz kadınlar ayrım gözetilmeksizin katledildi, katlediliyor. Koruma kararı aldırsa öldürülüyor, boşanmak istese öldürülüyor, hayır dediği için öldürülüyor. Dahası hiç bir bağı olmasa bile öldürülüyor. Fetöcülere sallayacağım derken bu ülkenin zulme, tacize, tecavüze, baskıya maruz kalmış ve susmak zorunda bırakılmış kadınlarına hakaret edildiğinin umarım farkındadırlar.
    3 -1 ... abaninaltindakisopa
  9. 9.
    Mide bulandıran zihniyet.
    2 ... bir alex
  10. 10.
    TBMM valisi.
    1 ... falk