1. 1.
    türbanli yazar.
    yeni safak gazetesindeki yazilari cok ilgimi cekmez, okumaya calistiklarimda ise hic tad alamamistim. bundan sebep, hic de sempatik bir isim degildi benim icin. lâkin, az önce siyaset meydaninda onca kokosun arasinda fevkalâde efendi ve düzgün durusu; kibarligi ile beni mest etmistir.
    3 -2 ... der biertrinker von bosporus
    #2392483 :)
  2. 2.
    göbeği açık türbanlı kızlar için:

"tıpkı medyanın salyalı dilinin en önce uzandığı metafor olduğu gibi, islamcıların da ilk öfke hedefidir. Başörtülü, imajlar dünyasında o köşeden bu köşeye fırlatılan bir argüman topudur.

Velhasıl, buradan görünen tam olarak budur" diyen yazar.

--spoiler--
    http://www.islamdunyasi.c...=news;op=author_id;id=207
    --spoiler--

bu ablayı tanımazdım. bu gün bir haber kanalında hüseyin üzmezle ilgili söylediklerini duydum. ilgimi çekti. google'dan araştırıyorum. boş birisi olmadığı ve aykırı düşünebildiği kesin.
    4 ... enemyof
    #3336977 :)
  3. 3.
    tesettürlü bir yeni şafak yazarıdır.

dolu dolu yazılar yazar her zaman köşesinde ve her zaman genel geçerin dışında bir bakış açısı bulundurur yazılarında.

siyaha siyah, beyaza beyaz diyenlerden değil, gri de var diye bağırabilenlerdendir.
    7 ... lumpiya
    #3336999 :)
  4. 4.
    gerçekte hiç görmedim kendisini ama dünkü sabah gazetesindeki fotoğrafıyla beni benden almış yazardır.

http://www.sabah.com.tr/2...4443A1342D0F5952CB11.html
    ... chilavert
    #3364149 :)
  5. 5.
    kendi doğrularını savunmaktan aciz olan yazar hanım.
    -1 ... wishh
    #5124692 :)
  6. 6.
    yeni şafak gazetesinde yazar. reha muhtar'ın sunduğu çok farklı programında konuktu dün. saçmaladı durdu.
    1 -1 ... bambu
    #5124699 :)
  7. 7.
    agresif tavırlar takınarak birşeyler anlatabildiğini sanan, sağdan soldan toplama içi boş yazılar yazan hanımkızımız...
    2 -1 ... ozz le grand
    #5124703 :)
  8. 8.
    kendini ifade etmekte çok zorlanan yazar. henüz genç, öğrenmesi ve okuması gereken çok şey var.
    2 ... the europaen union anthem
    #5124704 :)
  9. 9.
    Politik görüşü beni ilgilendirmemekle birlikte hitabet yeteneği sıfır olan yazardır. Kendini bu anlamda acilen ve hızlı bir şekilde geliştirmelidir. Zira iki kelimeyi yan yana getirmekten çok uzaktır.
    1 ... faithful lover
    #5124754 :)
  10. 10.
    hoş kadın.
    -2 ... cyranox
    #5124795 :)