1. 1.
  tam 11 yıl önce kafanı dayadığın bir dersane sırası.. arkadaşımın dürtmesiyle gördüm seni.. baksana şu çocuk ne yakışıklı demişti.. farkında değildim birşeyin.. o sıralar gelecekle ilgili hedefler vardı aklımızda.. sen bana tutulmuştun o sıralar. bir yıl kaçamak kaçamak izledin beni. bakıştık bikaç kez göz göze geldik... derken o ilk mesaj...

  mesajın iki kontör olduğu dönemler.. her an her saniye mesaj atar oldun,, iyiden iyiye bağladın kendine.. ödüm kopuyordu benim.. kimseye dokunmamış kimseye bakmamış kimseye aşkım dememiştim... ödüm kopuyordu biri duyar diye ödüm kopuyordu herşeyden.. ama sen adam vazgeçmedin.. babandan kaçırıp kaçırıp arabayı balkonumuzun dibine kadar sokulup cama çık dediğinde yüreğim ağzıma geliyordu ama sen benden vazgeçmiyordun.. sayfa sayfa mektuplar yazıyordun sn güzel el yazınla..hele o ilk elimi tutuşun ellerim titremiş heyacandan ağzım kurumuştu, gözlerin dolmuştu.. masum meleğim derdin bana hep..

  bir sene daha bekledin.. olmaz dedim ben bu sınavı kazanmadan olmaz.. ve bir sene boyunca sen beni yine bekledin ilk telefonunu kırdığın o yıl, aramamak için duvara çarptığında..

  sonra bir gün aradım seni,,ben kazandım sınavı.. sen üzüldün sevinmek yerine,, ben gidiyordum hem çok uzaklara.. senin için gidiyordu bilemedim..

  bir yıl deli gibi çalışmışsın arkadaşların söyledi illa orası tutacak diye ben senden çok uzaklarda başka bi hayata başlamışken,, ve sen benim okulumu kazanıp benim şehrime yerleştin beni buldun beni bırakmadın vazgeçmedin benden.. elimden tuttun ben sana yeniden aşık oldum o an..

  hani ilk evini turtuğun o gece.. o koca evde eşyasız kaldık bir kanepe küçük bir ayna.. o benim hayatımın en mutlu günüydü alsa unutmadım...

  tüm arkadaşlarım hayrandı sana.. bir gün eğlenmeye gittik hep birlikte safım ben bilirsin.. anlamam bu işlerden bizim kızlar bakmış sana çıkarken dediler ki sakın bu çocuğu bırakma senden başkasını gözü görmüyor..

  hep elin elimdeydi mutlu okulun en afilli çifti.. ama bi gün ansızın bitti..

  ve üzerinden 4 yıl geçti.. bir durakta karşılaştık.. Ben işe yeni başlamıştım.. sen okulu bitirip gelmiştin.. yanıma geldin nasılsın dedin,, iyiyim diyebildim ben de.. sonra otobüsüm geldi çok fazla konuşamadık..

  otobüste bir yer bulup oturdum, ordaydın tam karşımda bana bakıyordun otobüsün hareket etmesini bekliyordun.. gözlerim bi ara bileğine ilişti.. o an fakettim.. beynimden vuruldum adam.. benim sana 5 yıl önce oturup kendi ellerim ve artan iplerle yaptığım o bileklik hala bileğindeydi, sıkıca düğğm atılmış..

  üzerinden on bir yıl geçti adam.. sen evlenmedin.. ben de evlenmedim, benden umut yok.. senin beni beklediğini biliyorum.. yapma.. git kur yuvanı.. çocukların olsun boy boy. mutlu güler yüzlü bir karın, varsın kaan'ın ondan olsun..sen mutlu ol adam..

  ben mi.. ben senden sonra bir daha aşkı bulamadım.. günler gecelerce ağladım.. kalktım ayağa tekrar düştüm. yoruldum dinlendim.. şimdi yapayalnız bir hayatın tek kişilik odanın sürgünüyüm.. nefes alıp nefes veriyorum..
  sen mutlu ol adam.. çünkü mutluluğu en çok sen hakettin..

  Aylar sonra gelen edit: evlenmiş..
  18 -3 ... glorrysun
 2. 2.
  (bkz: neredesin ay yüzlüm).
  5 ... strawberry blonde
 3. 3.
  özlediğimi söylemek isterdim daha fazlasını isteyeceğimi bile bile sadece özledim demek isterdim.
  1 ... emreuzlar
 4. 4.
  özledim.net
  1 ... ortambozan
 5. 5.
  anne yemeklerini şu iki günde nasıl özledim bir bilsen.
  1 ... sekhmet07
 6. 6.
  Pişmanım.
  ... faraway so close
 7. 7.
  Artık özlemiyorum.
  ... b e n d e n a d a m o l m a z
 8. 8.
  tekrar sabahlara kadar duvardan duvara sevişelim mi?
  1 ... kan tutan kasap
 9. 9.
  Geçmiş olsun ..
  O, o zamandi..
  Bu, bu zaman..
  ... lucky happy
 10. 10.
  sen böyle değildin sana ne yaptılar.
  4 ... zinna