1. 1.
  galatasaray tarihinin en kritik dönemlerinden birinde başkanlık görevini üstlenmiş insan. Galatasaray sevgisiyle iyi niyetle hareket etmis olsa da maalesef başarili bir baskanlik dönemi gecirememistir.

  not: ...Allah rahmet eylesin Ozhan baskan.
  9 -2 ... zibidi
 2. 2.
  fenerbahcelilerin galatasaray baskanligina adayi
  4 -3 ... otisabla
 3. 3.
  efendiliği ile şapka çıkarttıran fakat klüp yöneticiliğini ağzına yüzüne bulaştıran ve artık galatasaray başkanlığından çekilmesi gerekli kişilik.
  2 ... anthrax
 4. 4.
  Kimdir Özhan Canaydın? Osman Tanburacı

  http://www.superspor.com/...4&yazar=1&go=1077
  2 ... paccino5
 5. 5.
  fenerbahce tarihinin en başarılı başkanı*
  6 -3 ... berbay
 6. 6.
  bu aksamki santra programında, ahmet cakar ın sordugu "sayın canaydın, baskanlık doneminize 10 uzerinden kac puan verirsiniz" sorusunu "sınıfta bırakırdım" diyerek samimiyetini ve durustlugunu tekrar, utanmadan izleyicilere acıklayan gs baskanıdır.
  2 ... sazan
 7. 7.
  galatasarayın ''feer piley'' başkanı. işe başladığı yıl 3 yıldız sözü verip ali lukunku'yu getiren şahsiyet. monaco bağlantıları ve fransız arkadaşlarını her transfer döneminde sık sık duyarız. diğer takımlar üzülmesin, kızmasın diye aldığı futbolculardan vazgeçen büyük(!)insan. galatasarayın başına gelmiş en büyük felaket. yüzsüz olduğu için başkanlığa aday olmaktan vazgeçmedi. sanırım galatasarayı küme düşürmeden rahat edemeyecek. umarım bugün başkan seçilmez. bir galatasaraylı olarak en büyük dileğim galatasaray lisesi sevdası uğruna takımı bitiren arkadaşlarını da alıp bağlantıları olduğu iddia edilen monaco'ya gitmeleri. takımdan ne kadar uzak durursa o kadar iyi...
  1 -1 ... gonulcelen
 8. 8.
  3. kez başkan olmustur gs spor klubunde.Onceki 2 sefer başarılı olamamıstır.Ama bu sefer olacagından suphem yoktur.
  1 -1 ... hendrix
 9. 9.
  fenerbahçelilerin çok sevdiği başkan *
  1 ... janjan
 10. 10.
  fenerli olarak çok sevdiğim başkan öyle ki
  (bkz: allah özhan canaydın ı galatasaray dan eksik etmesin)
  2 ... pandora