1. 1.
  Birçok kader ortağı gibi tecavüz ve kadın cinayetine kurban gitmiş gencecik bir genç kız daha.

  http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28192419

  Anasının babasının kendi gözünden sakındığı gencecik, pırıl pırıl bir kız daha.. Çocuk yetiştirmek zor, ancak kız çocuğu yetiştirmek onu böyle bir dünyaya getirmek şu zamanda daha zor.. Bu nasıl bir vahşet? Artık evden dışarı adım dahi atmaya korkacak insanlar. Bunun hesabını hiçbir hukuki yöntem kesemez. Bu Hayvanlığı yapanlara sen ceza olarak hapis göremezsin. En ağır şekilde sallandıracaksın ki ibret olsun. Daha kaç Özgecan 'ın kurban girmesi gerek? Bugün bunu yapanlar gerektiği cezayı almzsa yarın diğerleri yapacak.. Sırada Belki ben, belki sen, belki annen ya da kendi kızın..

  Allah rahmet eylesin..
  46 -10 ... kerevizi patates sanan kiz
 2. 2.
  Tecavuze ugramasinin ardindan Yakilarak katledilmesi ne denli katil ruhlu orospu evlatlariyla icice yasamak zorunda oldugumuzu kanitlayan gencecik can.

  Simdi bu cana kiyanlar da senin benim gibi nefes almaya devam edecek ya ona yaniyor insanin ici...

  boylesine sabit olan ve canice islenen suclarda idam sart. Yoksa daha cok ozgecan yanar, daha cok ocak söner.

  allah rahmet eylesin.
  29 -3 ... lannoldu
 3. 3.
  Allah rahmet eylesin.

  idam gelmeli diyordum bu tür suçlar işlenince. karar değiştirdim. kararımın değişmesine neden olan şey ;ekşi sözlükte Özgecan'ın adına açılan başlıkta okuduğum uzun bir entry yüzünden. hapishanede bu tarz suçları işleyenlere yapılanlarla ilgili bir şeyler anlatmış bir arkadaş.içeride nasıl karşıladıklarıyla ilgili falan.tabi ki duyardık içerisinin kötü olduğunu fakat ekşideki arkadaş teferruatıyla anlatmış. anlattıklarının gerçekleşmesini öyle içten istiyorum ki. belki de bu günlerde en yürekten istediğim şeydir. umarım içerideyken öyle şeyler yaşarsınız ki ;doğduğunuz güne lanet edersiniz.
  21 -4 ... hubel
 4. 4.
  ne yazayım bilemedim,kin kusulacak o kadar çok şey varki. bugün hiç tanımadığım bir insanın vahşice öldürülüşüne ağladım, bugün hiç tanımadığım canilerden nefret ettim, bugün mersini sevmedim, akdeniz uzaktan bana mahzen gibi göründü, olmayan adalete kustum. allah bu gencecik, yufka yürekli (resimlerinden belli) kızı bu hale koyanların binlerce kez belasını versin. hala gözlerim nemli, kendimi tutamıyorum, az önce face sayfasına baktım, kediler ve bebekler gibi iki güzel ve masum şeyi paylaşan bir kız, böyle bir ölümü nasıl hakeder, insan bir türlü kabullenemiyor. allah ailesine sabır versin, nur içinde, ışıklar içinde yat, annesinin babasının can'ı, özgecan'ı, tüm anne babaları ağlattın ya, ne diyeyim.
  6 -3 ... ezelhazan
 5. 5.
  Yazik gunah.
  Uzuldum, acidim, kizdim..

  Yaziklar olsun. Insanlik degil bu ama hayvanlik da degil.
  Hayvan bunu yapmaz.

  Allahin belalari sizi.
  4 ... nedensizkadin
 6. 6.
  türkiye deki kadın şiddeti, sapkınlık ve eğitimsizliğin son kurbanı. minibüse de mi binmeyelim ? yolun kenarından yürümeye kalksam orada da laf atan olur arabaya atıp götürecek olan olur... ya biz kadınlar bu ülkede artık napalım da insan yerine konulalım ? napalım ? yanımda çakı taşısam saldıran kişiyi yaralasam, öldürsem bu sefer de hapis cezası var. herifin teki sadece ve sadece bana denk geldi diye ya tacize tecavüze uğrayacağım hatta öldürüleceğim ya da hapse gireceğim.

  yeter artık yeter ! idamsa idam gelsin, hadımsa hadım gelsin. bunlar yok bari cezalarda indirim yapmayın.
  şu hukuk artık kadınları korusun yeter !

  edit: idam çözüm değil diye düşünenler; evet çözüm değil ama caydırıcı üstelik o psilikleri doyurmak zorunda kalmamış oluruz. umarım hapiste gereken cezayı verirler.
  9 ... lumos
 7. 7.
  siz elinizle istediniz cumhuriyeti, şimdi sonuçları bu oldu..

  suçluların elleri kesilmedikçe, dilleri kesilmedikçe, kafaları kesilmedikçe, idam edilmedikçe, işlemeye devam edeceklerdir...

  dün şeriat'e küfür eden insanlar bugün şeriat kanunlarını arar olmuşlar mumla, onu fark ettim..

  en solcusu, komünisti hümanisti bile idam geri gelsin diyor artık..

  100 yıldır uyudunuz be...

  yitip giden gencecik pırıl pırıl bir insan daha, Mevla taksiratını affetsin... kalanlara sabr-ı cemil nasib etsin.
  16 -53 ... sadece olgun kizlar yazsin
 8. 8.
  aynı gök yüzü altında yaşamaktan utandığım şerefsizlerin katlettiği gencecik bir kız. kimimizin kardeşi, kimimizin sevgilisi, kimimizin kızı olabilirdi.

  attığımız her adımın bedeli var bu ülkede.
  5 ... spratt
 9. 9.
  bu insan hakları lafları boş.

  idam gelmedikçe bunların ardı arkası kesilmez.
  2 -1 ... just close enough
 10. 10.
  bir kaç orospu çocuğunun bir kaç dakikalık hevesi için bu kızcağızın önünde yaşacağı onca yılı yokeden zihniyetinin gelmişini geçmişini sikeyim.

  umarım bu kıza yapılanlar, ileride size hiç dayanılmayacak acı verir de ilahi adaletin her şeyi gördüğüne inanırsınız..
  12 -2 ... siyah atli prens
 11. özgecan aslan Başlığındaki Önemli Entry'ler