bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  cem yılmaz'ın kız kardeşi ve tolga çevik'in eşi olan kadın.

  geçtiğimiz günlerde tolga çevik'in evlilik yıl dönümü için yazdığı tebrik mesajına gelen tepkilere karşın instagram'da yazdıkları ile gündeme gelmiştir.

  http://www.hurriyet.com.t...0577452&utm_term=post

  --spoiler--
  tolga çevik'in yazdığı tebrik mesajı şöyle;
  Öncelikle beni; 97 model arabam 68bin km'deyken ve evimiz kira iken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de "ay hayatım bakıcı şart" demeden, arkadaşların gezerken sen evinde, kucağında salladığın, doğururken "Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin" diye moda deliliği yapmadığın, "mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir, evde bakıcı olmalıdır" demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun.

  sosyal medyada bu mesajın "cinsiyetçi" olduğu söylenmiş ve tepki verilmiş tolga çevik'e, bunun neresi cinsiyetçi?
  her şeye tepki veren bu asalak insanlardan tiksiniyorum.

  özge yılmaz çevik'in bu durum ile ilgili yazdığı mesaj ise şöyle;
  iyi niyetli dileklerini iletenlere çok teşekkür ederim. Dilerim ki siz daha da güzelini yaşayın... Siz de kendi tercih ettiğiniz yaşam tarzını, kibar ve iyi kalpli insanlarla paylaşıp, keyifle sürün inşallah... Neyse Tolga beni eve kilitlediği için evden çıkma sürem kısıtlı, daha yazamıyorum, şu an internet kafedeyim. Eve dönmem lazım. Öptüm... Ay gülmem geldi
  --spoiler--
  1 ... shintsu