1. 1.
    mini etekle sunduğu haber programıyla ilgili "35 dakikalık haber bülteninde kameraların beni gösterdiği 5 saniye, eğer beni 30 yaşında haberin taş bebeğine dönüştürdüyse, ne mutlu bana... Bundan gurur duyarım. Ancak, seksi olsam bile, fiziğimin haberin önüne geçmesini istemem" şeklinde bir açıklama yapmış olan seksi sunucu. evli ve bir çocuk annesi.
    3 ... indoor sports
  2. 2.
    habertürkün yeni yayın döneminde, saba tümer in yerine konmuş program sunucusu. programının tanııtımında seksapelliğin ön plana çıkartıldığı,ama esasında bu durumdan pek hoşlanmadığı belirgin kadın sunucu. ayrıca bir dönem ntv radyolarının operasyon müdürü olan volkan üst le evli. özürlü çocuğu da bulunuyor. bir dönem bununla alakalı basında da geniş yer bulmuş olan has kadın.
    1 ... chronicle
  3. 3.
    kendisinin http://www.twitter.com/Ozge_Uzun şeklinde bir twitter adresi de mevcuttur. bu adreste ve hatta buradan öğrenilecek blogunda oğluyla ilgili yazdıkları okunabilir.
    ... voltron
  4. 4.
    bir buçuk metrelik saba tümer nin haberturk kanalında apar topar gidisinin uzerine yerine getirilen iki metrelik kadın. maalesef evli ve bir çocuk annesi. olsun yine de gülüşü saba tümeri`nkenden daha iyi. tatlı kadın.
    ... aufwiedersehen
  5. 5.
    üzerinize afiyet at gibi bir hatun. ne gerekiyorsa hepsi mevcut. gel gör ki son derece yapmacık. programda eksik bir şeyler var. ama olsun. izliyorum ben. eksiklikleri gideriyor bir şekilde.
    -1 ... ptah
  6. 6.
    kendisi cemal hünal a doğum günü hediyesi olarak balata evet yanlış görmediniz balata vermiştir.

(bkz: balata)
    (ara: beyin)
    ... blaster
  7. 7.
    ses tonu ve tavirlari dikkat ceken sunucu. gozleri de guzel. daha once basket veya voleybol sporuyla ilgilenmis olmali.
    ... spiritus
  8. 8.
    haberturk'de gece programı yapan; konuklarına bazen sabah programları tadında sorular soran, gruplar parçalarını seslendirirken ayağa kalkıp elinde mikrofonla salına salına şarkı söyleyen sunucu. (bkz: özge uzun la uzun geceler)
    ... audio
  9. 9.
    an itibariyle programı kaldırıldığı haberleri çıkan tv insanı.
    4 ... orjinal yazar
  10. 10.
    balta koleksiyonu yapan konuğuna * balata hediye ettiği için işinden olan sunucu.
    1 -1 ... flyaway