1. 1.
  reklamina facebook sitesinde rastladigim çok sevimli ve safça düsüncelerle açilmis bir site. internette tanimis kizi fakat asik olmus arkadasimiz ne kadar dogru bir yaklasim ne kadar akil kâri muallak amma velakinn yapmis oldugu ugras kayda deger.

  http://www.ozgebenimlekahveic.com/
  3 ... antihanzo
 2. 2.
  % 15 civarında özgeymişim. malesef aradığı ben değilmişim.
  ve bu talihsiz yavrucak tam tamına
  11 gün 18 saat 52 dakika 25 saniyedir özgesini arıyormuş. allah derman versin ne diyelim.
  1 ... pismis cigerlerin kebabi
 3. 3.
  komik bir girişim açıkçası. bir de, "acaba özge ben miyim?" kısmı var ki, akıllara zarar cevapları var...

  soru 1: film izlemeyi çok seviyorsun ama bir tane film yüzünden tartışmıştık. adı neydi o filmin ?

  cevap: recep ivedik : nesini tartışıyorsunuz lan? izleyip geçeceksin, kafa yorman gereken bişey koymamış ki adam filme? bir araya gelip böyle salakça şeyler tartışacaksanız ayrı kalmanız insanlık adına en doğru karar olm. ha, sanat tartışacağız diyorsanız tamam. *

  soru 2: her tarz müziği dinlerim demiştin. ama bir tanesi senin içi ayrıydı. hangisi ?

  cevap: türk halk müziği : üçüncü sorunun cevabıyla ilişkilendirdiğimizde bizde bir "bozkırın tezenesi" hissiyatı uyandırıyor bu ablamız. özge. evinin hanımı, çocuklarının anası. her gün tarlayı da sürer, ooh yan gel yat osman. adres ver geliyorum.

  soru 3: biliyorsun esmersin. peki nerelisin ?

  cevap: kız ana tarafından sivas, baba tarafından erzurum'lu. tam tersi de olabilir. ana baba sıralaması alfabetik gitti bende. memleketlerle ilgili bişey yazmayayım şimdi. duyarlı biri çıkar falan, "höyt!! benim memleketim yiğidin harman olduğu yerdir ule! mnkrm senin züppe!" uğraşmayalım... bir de, "biliyorsun" ne lan? özge bilmeyecek de kim bilecek olm?

  soru 4: en büyük hayalin sevgilinle yabancı bir ülkede fotoğraf çekmek. peki o ülke hangisi ?

  cevap: italya : nesi egzantrik kızım bunun? hadi belli bi yer adı desen neyse de, italya etiketi nedir bana anlatsana? * italya'da bi cafe'de ya da tuvalette çekildiğin foto ile çorumdaki bi fotoyu nası ayırdedeceksin?

  - çeks! *
  * oh bebeğim! starbucks yazısı da çıktı dimi? artık gözüm açık gitmeyecek! seni seviyorum!!

  soru 5: başım ağırdığında bana bir şey tedavi seşkli önermiştin. neydi o ?

  cevap: öncelikle izninizle... aaahuahsuahsuhauhuhalsşkdfmaisşlfgkaşgg!! limon kolonyası sıkmak ne lan? olm bu kadar sığır bi fiil görmedim ben dilbilgisi hayatımda. bak koçum, bunca yıllık herifim ve bu vesileyle sana verebileceğim en büyük tavsiye şu: limon kolonyasını sıkan bi kızdan hayır gelmez, bırak gitsin... yol yakınken geri dön olm. sonra canın yanmasın. ahah, akşam akşam öldüm lan.

  soru 6: “ ben bu adama aşığım. dünyanın öbür ucuna çağırsa hiç düşünmeden giderim.” demiştin.
  peki o ünlü sanatçının adı ve soyadı neydi ?

  cevap: hmm... çalışmalarımız devam ediyor. bu sanatçının da adını bulabilirsem bir tutam maydanoz alıp buluşma yerine gidicem. caps da koyarım, ama repleri de isterim gençler.
  8 -3 ... maturin
 4. 4.
  "Eğer Özge sensen lütfen Acaba ben Özge miyim?'e tıkla ve testi çöz. Başarılı olursan bana ulaşabileceğin özel bir form çıkacak. Formu hemen doldur ve bana ulaş. ÖMÜR BOYU MUTLU OLALIM!!"

  testin cevaplarını bulanların benimle paylaşmasını rica ediyorum. gidip şununla bir kahve içelim.
  1 ... basketboy8
 5. 5.
  lan allahsız diye bitmesi gereken cümle.
  1 ... bit ustunde rodeo
 6. 6.
  cevapları öğrendikten sonra özgenin tam bir kro olduğunu anlamış bulunmaktayım. ayrıca bununda gittigidiyor reklamı gibi bir reklam olduğunu düşünüyorum. değilse de çok aptalca. msnde tanımışsın lan kızı ne kahvesi.
  -1 ... satchafunkilus
 7. 7.
  çözen tüm * meraklı insanların her seferinde "benim aradığım özge'ye benziyorsun ama benim özge'm değilsin" cevabını alcağını düşündüğüm testi içeren acılı romeo'nun sitesi. duyursun bakalım sesini.
  o ünlüyü bulan varsa bravo ayrıca.
  dipnot: %30 özge'ymişim vay anasını.
  ... noblejester
 8. 8.
  (bkz: teknoloji kullanarak şike yapan aşık) *
  ... wecihii
 9. 9.
  özge'nin kendisinin bile yüzde yüz özge çıkacağına inanmadığım testi barındıran site. valla itiraf edeyim ben de çözdüm. meğer içimde yüzde 45 özge varmış, meğer her erkeğin içinde bi kadınsı yan bulunurmuş da haberim yokmuş sözlük.
  3 ... bana bebegim de
 10. 10.
  sonunda reklam amaçlı bir site çıkması muhtemeldir. neydi bir site daha vardı, algida-bedük işbirliğiyle açılmış bir reklam filmi amaçlı site çıkmıştı. bu da böyle çıkar kim bilir ?
  1 ... akatreil