1. 1.
    Özge özpirincinin @lithiumreyiz adlı bir ekşi yazarına orospu çocuğu demesi olayı.

Ekşide yazarın anlattigi olayi okuyunca kahkaha attım bir yandan da özge denen terbiyesiz kınadım tabii.

https://eksisozluk.com/ozge-ozpirincci--1916924?p=29
    2 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    adam bana o çocuğu dedi diyor ama olsun yinede severiz diyor.
    biz desek çaylak ettirir aq.
    4 ... do min joon
  3. 3.
    eli armut mu topluyormuş çakamamış mı ağzına bir tane.
    ... laz ziya
  4. 4.
    ben bu kadını (bkz: michael jackson)'a benzetiyorum.

lütfen fotoğraflarına dikkatli bakın. evet.
    4 ... iyyneci
  5. 5.
    Çok da umrumuzda olan mesele. Şimdi bunu neden bir tarafıma takmalıyım? Özge özpirinççi kim ki ben onun birisine ettiği küfürü kayda değer görüp bunun hakkında kafa yorayım? Bana ne amk.
    5 -1 ... nick burkhardt
  6. 6.
    (bkz: iyi yapmış)
    ... alakasiz entry
  7. 7.
    Ünlü olmak terbiyesiz ve ahlaksız olmayı etkilemiyor demek ki.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    Ekşi yazarı olan eleman intikamını çok fena almış.
    2 ... gazeloglu
  9. 9.
    --spoiler--

kaliteli bir oyuncu ve kendisiyle -hatırlamayacağı- iki kez karşılaştım. ilkinde film festivali sayesindeydi. ikincisinde de yaz tatilinde para kazanmak için çalıştığım bir akaryakıt istasyonunda oldu. yoğun bir iş gününde, bana tuvaleti sordu. bende dışarıda olduğunu, çıkınca sağ aradan girebileceğini söyledim ve diğer müşterime döndüm. tekrardan -sonradan anladığım- eliyle sol tarafı gösterip 'bu taraf mı?' diye sordu, bende bakmadan evet dedim. bir dakika sonra müşterimi gönderip dışarı baktım. akaryakıt tanklarının oradan geliyordu, arkadaşına 'orospu çocuğu beni yanlış yere gönderdi' dedi, vallahi böyle dedi. canı sağolsun, yine de severiz *

--spoiler--
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    Birde utanmadan soru cevap etkinliği falan yapar sonra kesin bu ekside. Terbiyesiz bayanm
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda