1. 1.
  insanlara kötü davranarak özgüvenlerini zedelemelerine sebeb olan bundan beslenen adi yaratıklar. sert davranınca her istediği olacak saygı göreceğini zanneder bu yüzden insanların hatalarını öne sürer ve bunları irdeleyip kendi özgüvenini tazeler. ancak bilmezler ki herkes hata yapar elbet bir gün.
  10 ... nasreddin hodja
 2. 2.
  klasik orospu çocuğu. bi tane orospu çocugu vardi oyle ne zaman aklima gelse beddua ediyorum aq. 2 kere dayak yedi benden yine uslanmadi anasını bacısını siktigimin. normalde anaya bacıya küfür edilmez de bu orospu çocugunun sulalesini siksen az gelir. neyse en sonunda siki tuttu da siktir oldu gitti kurtuldum aq.
  ... 29th
 3. 3.
  insanin özgüvenini yıkan ilk insanların; hatta başlığı acan yazarın tanımıyla bir insanin ilk özgüven hırsızlarının ona mükemmel bir gelecek hazırlamaya çalışan, ondan mükemmel bir insan yaratmaya çalışan anne babasinin olmasi ne kadar manidar degil mi?

  bunu bilinçli yapmiyorlar tabiki de, niyetleri de cok temizdir elbet ama iste bilinçsizlik suursuzluk çocuk yetiştirmede bilgi eksikliği.

  nasil ki bu suursuzluk bilincsizlik bilgisizlik/cahillik islamin butun sartlarini yerine getiren haricileri yanlışa götürdü,
  anne babayi da hirsizliga götürür. hem de en kötüsüne.

  neyse ne diyorduk,
  evet hırsız onlar, çaldılar.

  ama kalbimizi ihihi :d
  11 ... hala avcumda olmali yildizlar