1. 1.
  bir boka benzemese bile burnunu ve kıçını uzayda tutan yurdum hanım kızlarıdır. olmayan özgüvenlerini sahte bir ukalalık perdesi arkasına gizleme eğilimindedirler. havalarından, badanalı suratlarından, iglo kadar gözlüklerinden ve en önemlisi değirmen taşı ile çap konusunda yarışan götlerinden tanınırlar. kusmuğa benzeyenleri bile kendine monaco prensesi havası takınır. içten içe yaşadığı komplekslerini ilgi gösteren erkekleri süründürerek yenmeye çalışır yine de başarılı olamazlar. "nefes alsın yeter" diyen yurdum abazanının yavşaklığı, yeraltı mağaralarına kapı olacak koca götünü örtmeye yetmez.
  27 -7 ... calyx
 2. 2.
  iyi sevişir.
  2 -1 ... ahengidar
 3. 3.
  odun gibi sevişir. *
  3 ... hayatin anlamini arayan adam
 4. 4.
  egosu, koca götüne abazanlarca atılan laflarla şişirilmiştir.
  yeri geldiğinde kendisine atılan bel altı lafları oflaya puflaya da olsa gizliden gizliye, "bakın o kadar güzelim ki her gün götüme laf yiyorum" şeklinde herkese anlatır. (bkz: reklamlar)
  4 ... filozofil
 5. 5.
  (bkz: alt biter)
  3 ... suicidaldreams
 6. 6.
  (bkz: yersiz yurtsuz)
  1 ... kuzgun
 7. 7.
  şepnem şefırın doktorundan osurduğunda lavanta koktuğu konusunda rapor almıştır.
  5 -3 ... calyx
 8. 8.
  yanlarındaki erkeklerin sorgulanması gereken, götleri vinçle kaldırılacak besleme tipler.
  4 ... surudenayrilanidealistkuzu
 9. 9.
  büyük çoğunluğu bağdat caddesinde ikamet eder.
  2 -1 ... calyx
 10. 10.
  kendine güvenmeyen, zekası tartışılır kadın kıskançlığından ortaya çıkmış bir durum olabilir. kadınların hayatı yaşama şeklidir bu tarz kıskançlıklar. kendisinin fiziği güzeldir belki; ancak özgüveni ve zekası tam olduğundan dolayı dötünün kocamanlığıyla eleştiriye layık bulunmuş olabilir. aşağılama şeklidir bu tarz kıskançlık nedenleri kişinin kendinde barındırdığı eksikliklerle doğru orantılı bir şekilde artar ya da azalır. yoksa kendine güvenen, kendinin farkında hiçbir kadın üstelik de kadın haklarını savunurken böyle bir hezeyanın içine girmez(di).
  2 -1 ... sanirim herhalde muhtemelen