bugün

-arap baharı'nın suriye'deki etkilerinin bir iç savaşa dönüşmesi arefesinde, suriye ordusundan ayrılan subay ve erlerin oluşturduğu henüz düzenli olmayan hatta tam olarak silahlı da olmayan ordudur.
-gelecekteki suriyenin temellerini atacağı kesindir.
-suriyedeki alevilere karşı gelecekte şiddet uygulayabileceği muhtemel ordu. (bkz: kana kan)
ülkemiz adına utanç duymamıza neden olan bir tetikçiler çetesi.
akp iktidarının işbirlikçiliği sayesinde türkiye'de besleniyor, hatay'da konuşlanıyor, bağış bile topluyorlar:
http://www.radikal.com.tr...11.2011&CategoryID=81

hatay halkı ve tüm halkımız bunların ülkemizde barındırılmaması için mücadele etmeli!
(bkz: özgür suriye ordusu nun filistinlileri hedeflemesi)
(bkz: suriye düşmanlarının israil dostu olduğu gerçeği)
2011 yılında halen oligarşi ile yönetilen suriye' de bu düzenin artık değişmesi için canlarını ortaya koymuş ordudur.
terör örgütüdür başka hiç bir halt değildir. pkk dan farkı yoktur.
beşar esad hükümetinin yaptığı şerefsizliklere karşı halkın yanında olan ordudur.
(bkz: pkk)
kamplarında genel olarak ak 47 mevcut olan ancak bir kişide m4 görmek insanı düşündürüyor.
ak 47 ucuz bir silah ancak m4 ucuz bir silah değil.
(bkz: nereden geliyor bu değirmenin suyu)
(#14903112)
http://galeri.uludagsozlu...BCr-suriye-ordusu-243937/
diktatörlere karşı, stotükoculara karşı, sömürgecilere karşı, krallara karşı, faşizme karşı özgürlük isteyen yüce düşüncenin suriye de vücut bulmuş şeklidir.
libya'da çapulculuk yapan, eli kanlı bir benzer örneği görülen ve başarılı olması için yine emperyalizmin kışkırtmasıyla oluşmuş, işbirlikçi ve gerici ihanet çetesidir.
hırsız, tecavüzcü ve katillerden oluşan it sürüsü...

bilin bakalım bizim sınırlarımız içinde kimlerle akraba bu arkadaşlar...
suriye'nin pkk'sı. ve her vatan haini gibi dış mihrakların piyonu, hırsız, katil, tecavüzcü, it sürüsü. özgürlük savaşcısı, muhalif, totaliter rejimle mücadele eden gerillalar vs vs gibi kavramlarla bu çapulcu takımını tanımlayanlara pkk'nın birçok yerde ''kürd asiler'' avrupa solunda ise sempati ile yaklaşılan bir örgüt olduğunu belirteyim.
görsel
türkiye tarafından desteklenmektedir. bu durumda suriye de pkk ya destek verirse. çok şaşmamak gerekir.
hiç bir ordu özgür değildir, hizmet ettiği niyetin esiridir.
Alevi ordusu.
Türkiye tarafından desteklendiği için suriye pkk yı desteklerse çok şaşırmamak gerekirmiş. lan kodumun ergenleri, 10 sene önce apo yu himaye ettikleri için savaş açıoduk adamlara, örgütün silahlı kanadının başındaki lavuk (bkz: bahoz erdal) suriyeli , suriye deki muhalif kürt siyasetçileri (pkk ya muhalif) sokak ortasında infaz ediliyor, örgüt yandaşları güpe gündüz kolkola gösteri düzenleyebiliyor, daha ne desteğinden bahsediyorsunuz. Tanım; bi s.kime yaramayacak, muhtemelen olası barış sonrası unutulacak ordu olup görüntüden ibarettir sadece.

Not: http://www.focushaber.com...riye-gunleri-h-68223.html adam senelerce örgütü suriye den "legal" bir şekilde yönetiyor, haspam destek vermekten bahsediyor, te allam daha naapsın hafız esad apo ya hallense miydi.
küresel destekli terörist grup.
katliamcı çetedir. en büyük operasyonu hristiyan ve alevi kesmektir.
Kime ve neye hizmet ettiği belli olmayan(!), sözde özgür, sözde suriye ordusudur.
http://www.facebook.com/?...oto.php?v=324440470956212
emperyal çetenin suriye'deki işbirlikçilerinden oluşan topluluk. Demokrasi ve insan haklarını dillerine pelesenk ederler. lakin nedense çıkarları ortadoğunun kan emicileri ile örtüşür. cıa kamplarında eğitim gören aktivistler önderliğinde geceleri köy basar; gündüzleri sivil olduklarını iddia ederler.
ordu falan değildir el kaide'nin amerikan dilindeki adıdır. emperyalistlerle işbirlikçidir tıpkı libya'da yaptığı gibi suriye'de de rejimi devirip ülkeyi abd'ye teslim etmek istemektedir.
orospu çocuklarından oluşan kime hizmet ettiği, neye hizmet ettiği belli, aslında süriyenin iyiliğine değil kötülüğü için savaşan satılmış amerikan ve israil destekli köpeklerdir. hoş zavallı hayvanlara hakaret oluyor ama beni affetsinler.

edit: bu entry anlıyan artılar, anlamıyan eksiler. asıl gaye bellidir.
ülkelerini satıp, kendilerini amerika ve israilin kucağına bırakanların, durumu belli. ırak ve libya ne durumda görmüyormusunuz. hepsinin namusu, şerefi ayaklar altında. ve liderlerini mumla arıyorlar daha çok arıyacaklardır. şahsım olarak akp yi desteklemem, sevmem, hiçbir yaptığını hoş görmem. fakat hiçbir zaman, hiç bir dış güçle bir olup, ülkemde yaşıyan insanları her ne mezhepte olur ise olsun katletmem. başbakanıma kurşun sıkmam, sıktırtmam. çünkü burası benim doğup büyüdüğüm ülkemdir. özgürce yaşadığım ülkemdir. başımızdaki ise hazetmesemde, çoğunluğun seçtiğidir.onların kuralları ile yaşarım anlıyana.
görsel
rte tarafından haksızlığa direndikleri belirtilen, suriye tarafında ise terorist olarak nitelenen tanımsız kalmış insanlar.
içimizde ki esedçi nusayrilerin mezhep bağından dolayı, insanların diri diri gömülmesine, kadınlara tecavüzler edilmesine göz yumdukları olaylara direnen kahraman müslümanlardır.

sizin fikri ideolojinize sokayım, özgürlük pkk'ya değilmi, ölen müslüman garip olunca ölsün gebersin, üç maymunu oynayın.

şunu unutmayın, esedin zulmü altında yaşayanlara amerikan zülmünü hatırlatıp kendinizi kandırmayın.

suriyede hergün yüzlerce insan ölüyor.Dünya seyrediyor. hep şaşırırdım bosna da soykırım yapılırken neden dünya izledi diye. Demek böyle oluyormuş.

filler oynaşırken çimler eziliyormuş.

umarım özgürlüklerini kazanırlar.
Alevi sünni catismasidir. Ama bizim Türkiye'deki aleviler bu konuları aşmişlardır. Fazlada umur etmezler. Başbakanımız umur edip Alevi bir hükumeti farklı boyutlara getirerek iyi yürekli insanları kötü yürekli yapıyor. Bir hükümetin seveni de var. Sevmeyeni de. Esat efendinin durumu budur. Suriye ordusunun dışındaki kurulan ordu. Birileri tarafından kullanılmaktadır. Ama PKK lılar gibi kendilerini bir bok sanırlar. Sandirirlar.
esad rejimi katildir diye feryat ettikten sonra kendi askerini öldüren satılmışlardır. evet siz ve her fırsatta demokrasinin(!) ortadoğuya yerleşmesini isteyen ab ve abd çok modern, özgürlükçü ve barış yanlısısınız. ama şaşırmamak lazım. güç onların elinde. barışın,savaşın tanımı da onlara göre.
başta suriyeli 2 bakan olmak üzere birçok üst düzey suriyeli yöneteciyi öldürdüğü iddia edilen örgüt:
görsel
esas adı muaviye tugayı 'dır.
(bkz: türkiye suriyeli muhaliflere silah sağlamalı)
yanlış yoldadır.

özgürlük! özgürlük! deyip çıkmış, binlerce insanın ölümüne neden olmuştur.
bildiğin bölücü terör örgütüdür. hafız Esed döneminden beri, bölücü terör örgütü pkaka ya destek veren Suriye yönetimi, şimdi görsün ihanet neymiş, hainlik neymiş.
Beşar Esed devrilmeden bunlar durmayacaktır.
debkafile'a göre, suudi arabistan ve katar ve özellikle türkiye tarafından eğitilen, mühimmat sağlanan, komuta merkezinin türkiye'de olduğu, sayıları da 50.000'e ulaşan isyancılar ordusu.
sanildigi kadar özgür degillerdir, zira türkiyeye yaptiklarini israile yapsalardi dünya birbirine karisirdi.
esad tarafından paramparça edilecek olan korkaklar ordusudur. finansörleri abd, israil, avrupa ülkeleri ve akp'nin iktidar olduğu türkiye'dir.
yıllarca pkk'ya büyük desteklerde bulunan esed ve devletine bir misilleme adeta. evet resmi makamlar bunu kabul etmeselerde, bu birliğe en büyük desteği veren ülkelerden biriside türkiye'dir. temel amaç esed yönetimini devirmek, yeni bir düzen kurabilmek. yıllarca bize yapılanı şimdi biz göstere göstere yapıyoruz. doğru mudur bilmiyorum ama müstahak olduğuna inanıyorum.
amerika ve onun yalayıcıları olan ülkelerin desteğiyle suriye yönetimini ele geçirmeye çalışan oluşumcuk. ayrıca başkasının köpeği olup, adında "özgür" sözcüğünü barındırması fazlasıyla ironiktir.
2004 yılında Güney Kıbrıs'ta ( bilin bakalım neden Güney Kıbrıs ? ) kurulmuştur , resmi olmasa da Türkiye ve Körfez ülkeleri tarafından finanse edildikleri aşikardır.
bu terörist'lerin komuta merkesi istanbul'dur. ayrıca batılılar, suudi arabistan ve katar tarafından finanse edilmektedir. silahların teröristlere ulaştırılması görevi ise türkiye'ye verilmiştir.
abd'nin bu paralı şeriatçı çeteleri, amaçlarına giden yolda her şerefsizliği mübah sayıyorlar:
(bkz: özgür suriye ordusu nun filistinlileri hedeflemesi)
yakında silahları götlerine sokulup, tüm mermileri içlerine boşaltılacak ordu bozuntusudur.
rusya suriye'den desteğini çekmediği sürece başarılı olamayacak olan amerikan ve israil işbirlikçisi çetedir. esad rejimi bu vatan hainlerini leşlerini sermeye devam edecek - kuşkunuz olmasın-.
amerikan çıkarlarına hizmet eden çakma bir özgür ordudur.

http://turkmucadele.blogs...adogu-da-savas-oyunu.html

"esad suriye halkına zulmediyor" dedikten sonra "nato suriye'ye havadan müdahale etmelidir" diyebilecek kadar saçmalayan insanları bünyesinde barındırır.

bakınız Suriye'deki (bkz: adalet ve kalkınma hareketi)

bakınız (bkz: amerikan özgürlüğü)

ortadoğu'da kandırılmış milyonlarca hıyar.
yaptıkları bombalı saldırı yandaş türk medyası tarafından heyecan, sevinç ve mutluluk ile karşılanmış abd destekli terörist grup.
içerisinde birkaç arkadaşımın bulundugu ordudur. orduya dahil olunduktan sonra sakallar uzatılmış, mücahit gorünümüne hızlı bır geçiş yaşanmıştır, ingilizce yazışmak ya da konusmak deşifre olma korkusu getirir oyüzden arapça tercih sebebidir. sloganları alışılageldig üzere allahu ekber'dir, sık sık, hemen her cumlede soylenmektedir. savaş öncesi de tanırdım kendılerini de allahu ekber falan demezlerdi, şerefine anlamına gelen sahteeeyn lafını dillerine pelesenk etmiş durumdalardı. hayat böyle işte.
(bkz: 18 temmuz 2012 şam da intihar saldırısı)
amerika'nın isteğinden milim şaşmayan sözüm ona özgür örgüt.

bizim amerikan şakşakçısı siyasilerin suriye'deki basiretsiz ve bir o kadar da tehlikeli siyaseti sayesinde yine amerika istediğini elde edecek. evet, bizim zübük ve omurgasız cahil tayfası yüzünden kaybeden yine türkiye olacak, ortadoğu barışı olacak.

öncelikle sözüm gerçeği görmemek için diretenlere. arkasına emperyalizmin basınını alarak, bizim ülkedeki şakşakçı süzme dangalakları kandıracak kadar (ki bu ülkede sorgulamaktan aciz beyinsiz az değil, en azından yarısı) büyük bir bilgi kirliliği yarattırmayı başarmıştır. herkesin dilinde "esad* zulüm ediyor" cümleleri dolanmakta. biz ne kadar "esad amerika'nın büyük ortadoğu projesi'ne karşı büyük bir engeldir, amerika'nın ekmeğine yağ sürmeyin" desek de, yine bildiklerini okuyacaklar.

üstelik bir de üstüne "kan dökülmesini isteyen, katliam yanlısı, vicdansız" gibi etiketleri yapıştırmaktan da geri kalmıyor tipini siktiğimin sözde barış timsalleri.

bu cehaletin getirdiği mutluluğu hiçbir şeye değişmeyen üç maymunlar, kaddafi'nin emperyalizmin planları sekteye uğradığı anda amerika'nın, fransa'nın tunus'taki vatan hainlerine hızlıca el uzatarak uçaklarla şehirleri bombalarına hiçbir anlam veremez

onlar "ama kaddafi diktatördü" der. esad diktatördür" der.

ama kaddafi devrildikten sonra emperyalizmin, tunus'taki kaddafi zamanında tamamı milli olan petrol işletme haklarının %90'dan fazlasını kullanma hakkını ele geçirdiklerini bilmez. tüm bu savaş tamtamlarını haklı göstermek yapılan türlü hokkabazlıkların arkasındaki gerçekleri görmez.

suriye'deki muhaliflerin neden 3 ayda 20 kere amerika ile toplantı yaptığını sorgulamaz.

anarşiden başka bir sikime yaramayan özgür (!) suriye ordusu'nun neden amerika'dan aldığı silahlarla esad'ı devirmeye çalıştığını da anlamaz. bizim basiretsiz siyasilerin senelerdir neden amerika'nın çıkarlarına ters düşecek bir tane bile dış siyaset politikası izlemediğini anlamaz.

bunlar ırak'ta hala akan kardeş kanının hesabını da vermez, veremez. çünkü bu adamların şiarı başlarındaki zübüktür.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/21028916.asp
çapulcu sürüsü.