1. 1.
  chp manisa milletvekili.
  çok zeki bir insan öncelikle kendisi, cesur,ilerici,idealist.
  gençleri çok iyi anlayan.
  manisamın milletvekili.
  gerçek milletvekili.
  tek yol eczacı özgür.
  13 -4 ... cehennemden atilan adam
 2. 2.
  böyle zeka darlığı çeken milletvekilleri olduktan sonra chp nah iktidar olur. seçmeni bari sömürmeyin. defolun gidin. (bkz: chp li vekilden tepki çeken andımız tweet i)
  2 -14 ... saveafterload
 3. 3.
  Seçim zamanı, 4 yıl kadar önce, arkadaşımla otururken yanımıza gelmiş bizimle sohbet etmiş ve fotoğraf çektirmiş chp manisa milletveli. Saatlerce oturup sohbet ettik kendisiyle çok iyi bir insandır adeta bir abi gibi. Bize ayriyeten çay söylemesi de ayrı bir incelikti...

  Lakin özgür bey, fotorafları resmi web sitesine atcam dediniz atmadınız çok kırıldim haberiniz ola.

  Chp manisa milletvekilidir.
  2 ... vatan millet pangea
 4. 4.
  haklıydı maalesef haklıydı.
  https://video.uludagsozluk.com/v/özgür-özel-115902/

  3 ... tiyansan
 5. 5.
  Mecliste özellikle Soma maden Ocakları üzerinde konuşurken dikkatimi çekti. Bu konuşma yapılırken meclis bomboş. Aynı zaman da bdp bdp heyeti de her sene rutin bir şekilde ölen mevsimlik işçiler için konuşurken yine meclis bombostu Demekki hiçbiri dinlemeye değer bir konu olarak görmemiş. Ölürse en fazla işçi ölür o da bu işin doğası kafasını yaşayanların en büyük oy destekcileri yine işçi sınıfı. Çünkü açlikla, işsiz bırakılmakla terbiye ediliyor. O yüzden bir yevmiye için miting alanında kaskini sallayanlar değil, her zaman işçilerin, emekçilerin yanindayiz, haklarını en iyi biz savunuruz diyen muhalefet ve tüm sol fraksiyonlar utanmalidir.
  2 ... teyrebaz
 6. 6.
  soma daki olaylarda en az yöneticiler kadar sendikaların da suçlu olduğunu kabul eden ilk insan, chp manisa milletvekilidir. başbakan çıkıp bunlar olağan şeyler derken kendisi suçu herkeste görmektedir. sendika sadece para kesintisi yapmak için var anasını satıyım.

  (bkz: adam haklı beyler)
  1 ... caraskal
 7. 7.
  istifa etmesi gereken vekil.
  serefi ve haysiyeti konusunda şüphe duymyorum ancak, soma için yeteri kadar çaba harcamadigi, kabul ettiremedigi onergeler hakkında herşeyi yapmadigi için, gerektiğinde meydanlarda eylemde, gerektiğinde meclis önünde açlık grevinde sesini duyuramadigi için ve en muhimi felaket sonrasında adı bu kadar siyasi propagandaya karıştığı için istifa etmeli ki bu katliamın gerçek sorumlusu olan Pezevenklere de yol gostermis olsun.
  -6 ... 0fu0
 8. 8.
  Chp manisa milletvekilidir.An itibariyle Ntv ekranlarında madende yaşanan kazayla ilgili olarak açıklamalar yapmaktadır.
  1 ... kiz varmis herhalde burada
 9. 9.
  koltuk sevicisi.
  2 -3 ... alum cantabile
 10. 10.
  CHP grup başkanvekili olmuş manisa milletvekili.
  1 ... tosovale