bugün

chp manisa milletvekili.
çok zeki bir insan öncelikle kendisi, cesur,ilerici,idealist.
gençleri çok iyi anlayan.
manisamın milletvekili.
gerçek milletvekili.
tek yol eczacı özgür.
böyle zeka darlığı çeken milletvekilleri olduktan sonra chp nah iktidar olur. seçmeni bari sömürmeyin. defolun gidin. (bkz: chp li vekilden tepki çeken andımız tweet i)
Seçim zamanı, 4 yıl kadar önce, arkadaşımla otururken yanımıza gelmiş bizimle sohbet etmiş ve fotoğraf çektirmiş chp manisa milletveli. Saatlerce oturup sohbet ettik kendisiyle çok iyi bir insandır adeta bir abi gibi. Bize ayriyeten çay söylemesi de ayrı bir incelikti...

Lakin özgür bey, fotorafları resmi web sitesine atcam dediniz atmadınız çok kırıldim haberiniz ola.

Chp manisa milletvekilidir.
haklıydı maalesef haklıydı.
https://www.youtube.com/watch?v=uD2QnPI94IU
Mecliste özellikle Soma maden Ocakları üzerinde konuşurken dikkatimi çekti. Bu konuşma yapılırken meclis bomboş. Aynı zaman da bdp bdp heyeti de her sene rutin bir şekilde ölen mevsimlik işçiler için konuşurken yine meclis bombostu Demekki hiçbiri dinlemeye değer bir konu olarak görmemiş. Ölürse en fazla işçi ölür o da bu işin doğası kafasını yaşayanların en büyük oy destekcileri yine işçi sınıfı. Çünkü açlikla, işsiz bırakılmakla terbiye ediliyor. O yüzden bir yevmiye için miting alanında kaskini sallayanlar değil, her zaman işçilerin, emekçilerin yanindayiz, haklarını en iyi biz savunuruz diyen muhalefet ve tüm sol fraksiyonlar utanmalidir.
soma daki olaylarda en az yöneticiler kadar sendikaların da suçlu olduğunu kabul eden ilk insan, chp manisa milletvekilidir. başbakan çıkıp bunlar olağan şeyler derken kendisi suçu herkeste görmektedir. sendika sadece para kesintisi yapmak için var anasını satıyım.

(bkz: adam haklı beyler)
istifa etmesi gereken vekil.
serefi ve haysiyeti konusunda şüphe duymyorum ancak, soma için yeteri kadar çaba harcamadigi, kabul ettiremedigi onergeler hakkında herşeyi yapmadigi için, gerektiğinde meydanlarda eylemde, gerektiğinde meclis önünde açlık grevinde sesini duyuramadigi için ve en muhimi felaket sonrasında adı bu kadar siyasi propagandaya karıştığı için istifa etmeli ki bu katliamın gerçek sorumlusu olan Pezevenklere de yol gostermis olsun.
Chp manisa milletvekilidir.An itibariyle Ntv ekranlarında madende yaşanan kazayla ilgili olarak açıklamalar yapmaktadır.
koltuk sevicisi.
CHP grup başkanvekili olmuş manisa milletvekili.
Kendi partisinin ilkeleri olabilir ama MHP'nin olamaz!aferin Alican!boş bir siyasetçi.
konuşurken takılmayan, güçlü konuşabilen vekil. haluk koç'dan dana iyi olabilir ve chp'de yeri daha da yükselebilir.
Kasaba esnafıdır.

Esnaflığın klasik güçlüden yana olma etkisiyle, partinin güçlüsüne yapmadık yalakalık bırakmamıştır.

Yine esnaflığın reklama dönük yüzünü, her olayda kullanır. Ne prim getirir, insan acısı mı orada özgür'ü görürsünüz.

10 (On) dakika sohbet ettiğiniz de, nasıl kaçayım diye düşünürsünüz.
(Masadan gitsin diye, nezaketsiz duruma düşmemek için arkadaşıma ricacı olmuştum.)

Sığ bilginin, beyinsiz propagandanın, bağırarak konuşmayı haklılık sanmanın ucuzcu kullanıcısıdır.
görsel

http://www.gercekgundem.c...lden-erdogana-sert-sozler
"FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında kamu personeline uygulanan kriterler, AKP milletvekillerine de uygulanırsa, yüzde 75'i açığa alınıp, ihraç edilmesi gerekir. Memura yaptıklarını, cesareti varsa AKP grubuna yapsınlar" demiş chp li vekil.
devlet bahçeli'nin aksine, mhp milletvekillerinin, akp'nin başkanlık sistemi için ihtiyacı olan 15 oy'u vermeyeceğini iddia eden chp milletvekili. umarım dediği gibi olur ve devlet bahçeli hayatının şokunu yaşayarak yüz üstü kalır. hakettin bahçeli hakettin.
Eczacıdır.

Zamanında Türk eczacıları birliği'nin genel sekreterliği görevinde de bulunmuştur.
Orası burası ayrı oynayan biri.
Anadolu kurnazı.
Kılıçdaroğlunun ayağını kaydıracak vekil.

At fav'a bekle.
Adam gibi adam, manisalıdır. Ayrıca bence soyaset yapmıyor, adam hakikat neyse onu soyluyor...
Cnntürk'te yardırarak cnntürk spikerinde evet, peki, evet, peki, peki diye yayını kesme isteği uyandıran kişi. Türkiye'nin yanlış suriye politikasının sonuçlarını ödediğini yayında belirtti.
namaz kılmıyii, gomünüst..

cehapeli birisi..

ahahaha bu kafa ne kadar rahatmış yahu..

alık balık bakışlarıyla yazıyorum şu an bu satırları..
Bir sinsilik yoğunluğu hissettiğim milletvekili.
Chp içinde en en sevdiğim takdir ve takip ettiğim vekil.

özellikle soma "katliamı"nda kendiside manisa vekili olduğu için çok ilgilendi uğraştı ama ne fayda. Yine de vatandaş olarak biz gördük.

Böyle muhalif vekiller görmek istiyoruz. Bu adam gibi vekiller varken eren erdem gibi tipleri gelip kimse yıkayıp yağlamasın.