1. 1.
  06/09/1974 - istanbul doğumlu ,newyork ta eğitim görmüş özge özberkin kardeşi ve her nedense bana pek itici gelen oyuncu ayrıca pek çok dizi de de rol almıştır ablası sayesinde zannımca..kod adıadlı dizide de oynamaktadır..
  -1 ... compassrose
 2. 2.
  elektrik-elektronik mühendisidir. amerika'ya aynı alanda master için gitmiş ve ani bir kararla sinema okumaya başlamıştır.
  ... ruyagordum
 3. 3.
  bir zamanlar trt'de yayınlanmış new york new york isimli bir dizide oynamıştır.
  ... simitcikahvecigazozcu
 4. 4.
  çok kötü bir sese sahip oyuncu bir rutkay azizi düşünüyorum bir nejat işleri düşünüyorum kendisinin neden bi türlü üne kavuşamadığnı anlıyorum.
  ... pic mimar
 5. 5.
  her dizisinde dublajlı oynayan esas oğlan. tip yerinde, mimikler yerinde ama ses yok. gerçek sesini duyunca neden dublaj yapıldığı çıkıyor. kendine güvensiz ve dokunmayan bir ton. mankenden oyuncu olmaz derler inatla, peki kendi sesi ile hiç oynamayandan oyuncu olur mu. her neyse yakışıklı ve yetenekli umarız kendi sesini de geliştirir. ne demişler; ses bir kastır.
  ezo gelin'de yine de kısa sahneleri de olsa göz dolduruyor.
  ... blonde mermaid
 6. 6.
  bir zamanlar tgrt de cüneyt arkın'ın oynadığı bizim ev adlı dizide görmüş ve aşık olmuştum. ilk platonik aşkım olma sıfatını elinde bulunduran, uğruna tekrar tekrar o sıkan diziyi izlediğim, aşık olduğu kıza bir türlü kavuşamayan genci oynayan toy bir çocuktu. *
  -1 ... invincible
 7. 7.
  bir şarkı yarışmasında boy göstermiş oyuncu. keşke kendi gibi sesi de hoş olsaymış.
  ... no tengo lugar
 8. 8.
  muazzam yakisikli, karizma, cekici, stil sahibi adamdir.*
  2 -1 ... tiremisu
 9. 9.
  (bkz: özge özberk)
  ... kevin
 10. 10.
  oyuncu yerine pornocu olsaydı şu ankinden 10 kat daha fazla popülerliğe sahip olacağını düşündüğüm arzu nesnesi adam. karizma, yakışıklılık, seksilik, endam yerinde ama gör ki hala 3. sınıf cinli minli türk korku filmlerinde sübhanekeyi tersten okuyup cinden kurtulma rollerinde oynuyor.

  (bkz: vizyonsuzluk) belki de (bkz: yeteneksizlik)
  -2 ... ucgende alan