1. 1.
    bürokrat memur hayatı yaşayanlardır.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    mandıra filozofu.
    ... hastavilla
  3. 3.
    Yemin ediyorum eski hayatım. Ne güzel zamanlardı ulan kıymetini az bilmişim. imrenerek bakıyorum geçmişteki bazı noktalara. Özendiğim hayattan çok uzağım şu anda.
    2 ... mor kadife
  4. 4.
    kız kardeşimin hayatı.

- anneee param bitti.
    - abii param bitti, anneme söyleme de o da göndersin. öpt. sçs. kiß.

rahat, özgür yaşamasını seviyorum aslında. yaşayamadığım hayatı yaşatıyorum aslında. anneyle birlikte hanımefendiye çalışıyoruz resmen. tabii bir sonu olacak bunun. abi, sen bana bu kadar parayı gönderiyorsun da, sen nasıl kazanıyorsun bunu? sorusunu sorduğu gün tamamdır, olmuştur.
    1 ... deep house
  5. 5.
    Geçenlerde spotlight diye bir film izledim. Ülkenin en güçlülerini bir gazete mahkemeye veriyor. Ve kazanıyorlar falan filan. Kısaca demokrasi var herşeye rağmen. Ne kadar bir sürede bu noktaya geldik bilmiyorum ama bu ülkede haklı birinin eğer zengin yahut iktidardan biri değilse hakkını bulması ne bileyim adalet olması falan artık bana ütopik geliyor. Gerçekten demokrasinin adaletin hukukun üstün olduğu bir ülkede yaşayan, refah seviyesi yüksek bir insanın hayatına özeniyorum. Biz bu coğrafyada yaşayarak çok şey kaybettik. Üzgünüm. Kahrolsun jeopolitik konum.
    ... entry de mi girmiyagh