1. .
  özelleştirmeye evet demek ülkenin satılmasına evet demektir....
  -5 ... efsaneazad
 2. .
  özelleştirme ülkenin satılması değildir. zaten ülke kıytırık bi şeker fabrikası değildir. özelleştirme ülkenin satılması olsaydı bütün gelişmiş ülkeler satılmış ülkeler olurdu fakat değiller bizde değiliz. atatürkün neden devlet aracılıgıyla sanayileşme sağladığını anlamamış cahil kimselerin uydurmasıdır. bu vatan elden gidiyor sloganı.
  ... tubauterina
 3. .
  özelleştirmeye devletin zarar ettiği kurumlar devlete para getirilecek hale getirilecekse; elbette evet. o da vatana hizmettir, o da yararlı bir icraattir.

  ancak, eğer özelleştirmeyi yapma amacın sadece kendi hükümet zamanını düşünerek para kaynağı sağlamak, yapılacak satışlar esnasında kendine veya yandaşlarına para sağlamak, rüşvet yemek gibi şeylerse; bu vatanı satmaktır, vatan hainliğidir ve sonuna kadar hayır!
  -1 ... cany13
 4. .
  (bkz: tayyip erdoğan)
  (bkz: kader)
  ... zacharias
 5. .
  özelleştirmeye tabiki evet. Satacağın adam Türk se tabiki evet! Bizim karşı çıktığımız özelleştirme kılıfı altında devlet kurumlarının dışarıya satılması.*
  1 -2 ... jurassic
 6. .
  "özeleştiriye neden hayır" sorusunu akıla getiriyor.*
  1 ... play play play
 7. .
  özelleştirmenin tam olarak ne demek olduğunu bilmeyenlerin karşı çıktığıdır.aranırsa detaylı bilgi sağlam kaynaklardan rahatlıkla bulunabilir.kaldı ki özelleştirmeler atatürk zamanında başlamıştır yani devletin satılması falan değildir.
  dip not: özelleştirmeye evet demek iktidar yandaşlığı anlamına gelmez!
  ... yok daha neler
 8. .
  özelleştirmeyi ülkeyi satmak zanneden malın şiddetle karşı çıkacağı söylem.
  3 -2 ... frekans
 9. .
  özelleştirilecek kuruma göre değişebilecek düşüncedir. öreneğin stratejik bi kurum olan türk telekomun özelleştirilmesi veya tüpraş gibi petkim gibi kar eden kuruluşarın, katma değer yaratan kuruluşların özelleştirilmesi yanlıştır. ha devletin kağıt fabrikası vardır ve sürekli zarar ediyordur onu özelleştirirsin orası ayrı.
  1 ... olmekistiyorum
 10. .
  atatürk ilkelerinden devletçiliği reddetmektir. ülkeyi resmen satmak, savaşmadan böldürtmektir.
  1 ... the vali