bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    uzakta sevdiği olanın umut kapısıdır.
    ... tanrinin siir dedigi
  2. 2.
    ana avrat düz gidilmek istensede "ya o ise?" diye düşündürür adamı bu sapık.

yeterki arasın bir alo desin kapasın. özelden, gizliden, ödemeli, düz. ne şekilde ararsa arasın.. yeterki arasın. sesini duyurmasa bile olur. nefesinin sesini bile özledim..
    2 ... bizimle diyilsin
  3. 3.
    kar amacı güdülmeden yapılan yapılan faaliyettir.
    ... maximich
  4. 4.
    maliyet hesabı yapılmadan yürürlüğe konulan kanun maddesi gibidir.
    ... umut vadeden yazar
  5. 5.
    yaklaşık bir aydır aramıyordur zat-ı alileri, sağolsun rahat bıraktılar.
    ... bureklamarasiiyioldu
  6. 6.
    sevdiğinin Sesini duymak isteyen kişilerin yaptığı eylem. ama bazıları sırf insanlıktan çıkarmak için yapar.
    -1 ... atszatavrlsn
  7. 7.
    bazıları cidden sapık olmaz. arayıp muhabbet eden manyaklar da var. gerçi özelden arayan adamla muhabbet eden ben daha manyağım ama olsun.* en sonuncu mesela bir biradan bir şey olur mu diye sordu. gündüzdü. hava da sıcaktı. çok içmemesi gerektiğini, ferahlamak için en fazla bir iki ellilik içmesini söyleyip nasihat edip kapattım.*
    2 ... hic et nunc
  8. 8.
    an itibariyle iş hattımda vardır bundan 1 ya da 2 tane. anlamadığım şey öyle psikopat bir insan da değilim ciddi merak ediyorum olay nedir, korkacak bir durum yok, arayıp konuşabilir. anlatsın diyorum, anlayalım. dinleyip dinleyip kapatıyor. bir gün inat yaptım karşılıklı 20 dakika hiçbir şey söylemeden bekleştik.
    ... euthanasia
  9. 9.
    telefon sapığı olmak için özelden aranması şart. o yüzden özelden aramayan telefon sapığı işin ciddiyetini kavrayamamıştır. en güzel telefon sapığı telefon klübesinden arayanıdır tabi. hem gizemli hem korkunç hem profesyonel. telefon sapıklığı ile ilgili geniş bilgi için bizi arayınız.
    1 ... zerdustun atesi
  10. 10.
    Hala mı varlar ya. Cep telefonları ilk çıktığında modaydı.
    ... kalbimferahladi